Сергій Горбачов: продовжуємо скиглити про «зраду»

Відповідь на черговий стогін «нічого не змінюється, влада бреше» - про підвищення зарплат педагогам

Сергій Горбачов: продовжуємо скиглити про «зраду»

Автор: Сергій Горбачов, директор Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 м. Києва.

Побачив у стрічці черговий стогін «нічого не змінюється, влада бреше». Цього разу - про підвищення зарплат педагогам.

Інформація.

Моя «чиста» зарплата директора школи + півставки вчителя вищої категорії (з урахуванням надбавок):

  • вересень 2015 року - 4500 грн;
  • травень 2017 року - 9200 грн.

Підвищення зарплат вчителів за цей період - пропорційно таке саме, або й більше.

Вчитель «зі стажем, званням та категорією» вже зараз отримує до 10 тис.

Новий закон «Про освіту», який, сподіваюся, Рада ухвалить у другому читанні 11 липня, передбачає законодавче закріплення мінімальної зарплати молодого вчителя на рівні 6500 грн.

Для вчителя з досвідом, званням, категорією - суттєво більше.

Можна продовжувати скиглити про «зраду».

Оригінал

Освіта.ua
06.07.2017

Популярні блоги
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
І. Лікарчук: замість виховання – шароварщина і звіти Виховної роботи як системи формування людини вже давно немає, а є гам, шум, тріскотня
О. Сидоренко: як ставитись до репетиторів-двохсотбальників? Показником високої кваліфікації педагога є успішність його учнів, у тому числі за результатами ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Что за бред вы пишете?а на сколько за эти голы подорожал хлеб,молоко ,коммун альные платежи...??вы живёте в паралельной реальности?
ЗЕНичка, да это вы,
преподы, обурели))). А теперь серъёзно. Милый, либо вы, преподы, объединяетесь с нами, учителями, и мы ВМЕСТЕ начинаем ТРЕБОВАТЬ от этих бесстрашных грабителей то, что дОлжно быть, либо МЫ - ВАМ будем передавать тупезных студентов, с которых вы будете тянуть бабло, но, поскольку его всё меньше на карманах, то ОНИ - ВАМ и ответят...
Zen
Кстати да, у меня, на ставке старшего преподавателя в вузе,с доплатой за степень (660 грн.), официальная зарплата не дотягивает и до 5000 грн. Отсюда можно сделать вывод, что учителя немножко зажрались. Как свиньи зажрались.
TetYana Valema
я кандидат наук, доцент у ВНЗ ... отримую 5500 ... може, країна моя не та)))
Pasufik
Гроші,гроші, гроші! Друзі, ну не буде грошей у країні де вже три роки йде війна і 50% економіки у тіні. Ще один бюджет осідає в кишенях чиновників, казнокрадів і щирих українців, як ми взагалі ще існуємо. Може почнім страйкувати під палацами наших олігархів та казнокрадів?
ПОД?
Для Pasufik: а ИМ это почухается И - но КОМУ выгодна ЭТА война?
Коментувати
Я не СКИГЛЮ
6500 грн для молодого спеціаліста - це може ЩОСЬ!! Але при цьому рівні цін - це херня!!!! І ця з.п. не відповідає затраченій енергії і силам! , ВОНА не може бути мотиватором для молодих!
Валентина
Не ухвалять, грошей на реформу немає, стверджує Мінфін і з сумом повідомляє Гройсман...
просто вчитель
У нашій школі працював молодий математик після університету,толковий знаючий хлопчина.Після підвищення став отримувати зарплату чистими 2800.Він не скиглив, просто розрахувався і пішов працювати менеджером на зарплату 5000.У мене стоавка,класне керівництво,стаж і заробітна плата 5200,при цьому підручники,наочність,ремонт,маркери,крейда - все за власні гроші. На таку зарплату,коли два студенти в сім’ї м,навіть у селі прожити не можна. Я не скиглю,займаюся домашнім господарством,трошки підробляю репетиторством.От тільки не знаю.чи при такому темпі доживу до пенсії?
Ксенія
Шановний дописувач забув сказати,що зарплата до 10 тис тільки у того з вчителів, хто має 25 годин, а якщо це ставка, то з.п. 5.500 приблизно. І не порівнюйте з.п. директора ( у якого ще 50 відсоткова доплата і 9 годин , що в сумі півтори ставки) з учителем вищої категорії у якого тільки 18 годин!!! Не обманюють читачів!!!
Я не СКИГЛЮ
Пройшла УЗІ.здала аналізи,купила ліки = 2000грн..Це без продуктів,без НІЧОГО!!!! ТАК що таке УЧИТЕЛЬСЬКА З.П????
Мирослава
тов Горбачов!Сліпе підвищення з.п. НІЧОГО не дає!!!! Питання в тім,що я можу купити,як прожити???? А з підвищенням з.п моя купівельна спроможність зменшилася!!!! А ставка молодого спеціаліста ,на рівні техпрацівниці, це , взагалі, прекрасна "мотивація"для молодих ІТИ в школу.І при чому тут скиглення????
хлестаков
Сколько можно про деньги балакать...Про "кращих" поговорим? Кто Они: назовите ФИО, результаты ЗНО их учеников, школы где "кращие" работают. Где наши "стахановцы"?
Submarine
Я не понимаю, Сергей Горбачев, почему Вы не упоминаете и не "скиглете" про цены??? Вас устраивают европейские тарифы в этой нищей стране? Вам нравится покупать хлеб за 10 грн, малину за 50, творог за 60, продукты первой необходимости, напоминаю, не лобстеры и трюфеля с черной икрой! Тысяча налево, тысяча направо - и отпускных уже нет. А ЦЕНЫ НА ЛЕКАРСТВА Вы когда последний раз видели? Работающий учитель экономит на еде в этой обворованной стране, а если Вы умеете выкрутиться, значит, не зря Вы директором сидите.
Сeло
Поідьтe по малeньким містам і сeлам—побачитe, яку зар. Плату там отримують. Про 10000 смішно чути.
Не хочу скиглити
26 часов+высшая категория+звание=7900 чистыми. Нет классного руководства и тетрадей. Добавят - не откажусь. Правда, 26 часов - многовато, с ног валюсь.
Леонідович
Вчителі отримають по 10 тисяч? То вже напевно й конкус в педвузи буде, як у Фінляндії, один з набільших, 10-20 чоловік на місце. Може прохідний бал встановіть хочаб балів 180. У нас же з кожним роком вчителями хочуть стати все більше й більше? На вчителів ідуть хто не пройшли ні на що інше, бо ЗНО поскладали на 100-130 балів. А потім жаліємося, що наших дітей погано вчать, і скиглять. Подумайте, що буде далі. Таке ставлення до вчителів - це проблема для ВСІХ. Щоб на вчителів йшли кращі, треба мотивувати, і не копійками.
sergey1979
А що дійсно на 10 тис можна прожити в столиці, пане Сергію? В селі не дуже то на них порозкошуєш... А в простого вчителя майже в половину менше, не кажучи про молодого спеціаліста. До 2014 отримував 3200 (400 $) після 2014 і після 50 % надбавки трохи більше 5200 (200 $). Тобто реально мені потрібно отримувати зарплату 10 тис. грн. Розумію що овочі та фрукти в гривні, але тільки вони - все інше не по кишені.
Vladimir Zvan
Про 10000 это не правда. Разве если на полторы ставки.
Наталія
А це в нас національна забава - скиглити. При чому з закутка. Скільки разів стикалась з проблемою: запрошую вчителів до обговорення планування, висування ідей - нікому нічого не потрібно. Плануєш сама - обовязково знайдуться вкрай незадоволені. І так і на рівні держави
Володимир
Вчитеям потрібно платити за якість знань учнів! І відповідно встановлювати категорії для вчителів по якості знань,яких учнів він учить.
Наталія
Для Володимир: Отже вчителям ліцеїв з відібраними дітьми - більше, а вчителям, де навчаються проблемні діти - менше?
Геннадий
Для Володимир: а как качество будете устанавливать? без проблем поставлю всем ученикам 11 и 12 баллов, ЗНО по моему предмету не сдают.))))))))?
Я не СКИГЛЮ
Для Володимир: А як "виміряти"якість знань учнів???? Коли одна дитина хоче вчитися ,а інша ні (дочка і син) Одна дитина має хороші розумові здібності ,а інша "слабкі"(погана пам’ять,відсутність логічного мисленння іт.д.) ЯК????
Коментувати