С. Вовк: чого я очікую від сміливого Руслана Гурака

Чого я очікую від голови ДІНЗ, якого нещодавно викрили на плагіаті у дисертації та статтях?

С. Вовк: чого я очікую від сміливого Руслана Гурака

Автор: Світлана Благодєтєлєва-Вовк, викладач.

Власне чого я очікую від сміливого Руслана Гурака - голови #ДІНЗ та імовірно #НАЗЯВО, якого нещодавно викрили на плагіаті у дисертації та статтях?

Пан Гурак прилюдно відмовиться від ступеня кандидата юридичних наук, бо негоже юристу красти інтелектуальну власність в умовах інформаційного суспільства. Це протирічить засадам його існування. А пан Руслан, певно дбає про майбутнє та розвиток.

Крім того, він компенсує в державний бюджет суму нарахованих доплат. Посприяє у вилученні всього свого доробку, що містить запозичення без посилань з наукових видань.

Таким чином він продемонструє прагнення розпочати зміни у системі забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Це був би Вчинок.

А після цього, закономірно, дійшла би черга до розслідування резонансних справ, зокрема Катерини "Лептонівни" Кириленко.

І відбулася б справедливість...

І настав би кінець імітації в освіті і науці.

І розпочалась би модернізація України...

Як мало для цього потрібно - лише Вчинок Гурака.

Оригінал

Освіта.ua
15.09.2016

Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир
Какие наивные люди. совершит пан Гурчак поступок, и наступит чудо - конец имитации в образовании и науке. У нас был президент зек, который не мог написать слово профессор правильно, но это не помешало ему стать доктором экономических наук и профессором. Его не стало, что изменилось за два года? Элементарная совесть и порядочность воспитываются годами, в нормальных семьях и обществах. Увы, в нашем теперешнем обществе порядочность, большая роскошь. Обрекая себя на порядочность, о роскоши надо забыть.
Ann
Підтримую))) ех, немає лайків на сайті)))))))))))))