Студентська віза в Польщу
PR

Швидке та гарантоване оформлення шенгенської візи від візового центру "Євростаді Консалтинг"

Студентська віза в Польщу

Якщо ви бажаєте навчатись або безперешкодно подорожувати Європою або ж обмежитись відвідуванням однієї з країн Шенгенської зони, таку можливість вам гарантовано забезпечить шенгенська віза. Свою професійну та оперативну допомогу в оформленні шенгенських віз пропонує візовий центр "Євростаді Консалтинг".

Клієнти "Евростаді Консалтинг" можуть оформити одноразову візу, студентську візу, мільтивізу шенген або ж національну візу країн Європейського Союзу. При цьому всі труднощі, можливі на кожному з етапів оформлення, візовий центр повністю бере на себе, в деяких випадках навіть не буде потрібною ваша присутність.

"Євростаді Консалтинг" відрізняє високий професіоналізм і більш ніж трирічний досвід роботи, за час якого жоден клієнт не отримав відмову в шенгенській візі. Прагнучи оптимізувати якість своїх послуг, візовий центр пропонує гнучку систему оформлення, проводить різні акції і надає постійні знижки.

У даний період часу ви можете скористатися вигідною акційною пропозицією у вигляді 50%-ної знижки на оформлення шенгенської візи у Польщу (як одноразової від 7 до 30 днів, так і мультивізи від 45/90 днів до 90 + 90/360 днів, а також візи категорії "D" національної - робочої та воєводської).

Також, діють вигідні пропозиції з оформлення шенгенської візи і в такі країні, як Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Голландія, Австрія, Португалія та інші. Також ви можете без особистої присутності оформити шенгенську мультивізу в Чехію, Словаччину та Угорщину строком від півроку до одного року.

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" проводить оформлення документів і в інші візові країни, що не відносяться до Шенгенської зони, такі як США, Канада, Велика Британія і Китай.

Більш детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши за телефоном візового центру "Євростаді Консалтинг": (097) 109-33-35

Адреса візового центру: м Київ, вул. Мишуги, 2, офіс 322.

Освіта.ua
21.09.2015