Osvita.ua Освіта за кордоном Візова підтримка Візовий центр "Євростаді Консалтинг"
Візовий центр "Євростаді Консалтинг"

Професійна, швидка та гарантована допомога в оформленні різноманітних віз

Візовий центр "Євростаді Консалтинг"

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" - це відома українська компанія, яка діє на ринку послуг вже більше трьох років і привертає близько 95% клієнтів, бажаючих оформити візи різних типів, видів і категорій.

Сайт: http://schengen-visa.kiev.ua/
Телефон: (044) 200-28-44
Адреса: м Київ, вул. Мишуги 2, офіс 322

За період роботи "Євростаді Консалтинг" завдяки професіоналізму своїх співробітників завоювала високий авторитет і затвердилась як гарант отримання бажаних дозвільних документів; зокрема у шенгенській візі за останні три роки не було відмовлено жодному клієнту.

Перевагами візового центру "Євростаді Консалтинг" є простота в оформленні шенгенських та інших віз, використання мінімального пакету документів, максимально короткі строки оформлення, а також можливість особисто не бути присутнім на всіх етапах процедури. Компанія бере на себе всі потенційно можливі труднощі.

Іншими особливостями "Євростаді Консалтинг" є гнучка система оформлення, регулярне проведення різних акцій та значні знижки, навіть до 50% від початкової вартості. Клієнтом компанії може стати людина будь-якого соціального статусу і фінансових можливостей.

У перелік послуг візового центру "Євростаді Консалтинг" входять: оформлення шенгенських віз (у тому числі одноразових віз, мультивіз шенген), національних віз у країнах Європейського Союзу, віз у США, Канаду і Китай, а також оформлення виду на проживання в Польщі по унікальній можливості, знайденої компанією "OPENVISA", і виду на проживання в Україні (для іноземців). Також за допомогою візового центру можна зареєструвати свою фірму в Польщі, відкривши бізнес у Європі.

Шенгенські візи

Скориставшись послугами візового центру "Євростаді Консалтинг", ви можете оформити шенгенську візу в такі країни, як: Польща, Литва, Греція, Словаччина, Угорщина, Чехія, Естонія, Латвія, Іспанія, Італія, Голландія, Німеччина, Австрія, Португалія та Фінляндія.

"Євростаді Консалтинг" пропонує оформлення одноразової візи на 7, 10, 14, 21 або на 30 днів, мультивізи на 45/90 днів, 90/180 днів або ж на 90 + 90/360 днів, мультивізи 180/360 днів і 360/360 днів. При цьому можливі дві форми подачі документів: особиста і заочна. Вартість оформлення залежить від виду візи і вашої присутності.

Візи в інші країни

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" проводить оформлення документів для отримання віз також у США, Канаду, Велику Британію та Китай.

Для перебування в США пропонуються такі види віз, як: туристична, гостьова, бізнес-віза (В1/В2), члени морських та авіаційних екіпажів (C1/D), студентська М-1 або F-1, робоча H-1B, H -2B або H-2A та віза культурного обміну - J1.

Для перебування в Канаді ви можете оформити гостьову візу, бізнес-візу або туристичну візу. При цьому ваша присутність буде не обов'язковою. Якщо ви плануєте поїзду з дитиною, вам необхідно буде оформити окрему візу, про яку детально розкажуть консультанти візового центру.

Для перебування у Великій Британії "Євростаді Консалтинг" допоможе вам оформити візит (до 6 місяців у Велику Британію і 1 рік і більше в Англію), візу студента-відвідувача в Англію, студентську візу у Великобританію, робочу візу, що не вимагає дозволу на роботу у Великобританію, і робочу візу з дозволом на роботу в Англії, а також ви зможете оформити виїзд на постійне місце проживання у Великій Британії. Оформлення потребуватиме вашої особистої присутності.

Для перебування в Китаї ви зможете без особистої присутності оформити одноразову і дворазову візу, а також транзитну (G) візу, піврічну (М) і річну (М) візи.

Вид на проживання в Польщі

Вид на проживання в Польщі надає унікальну можливість жити на території країн Європейського Союзу, наприклад, у Франції, Італії, Голландії тощо. При цьому особливістю польського виду на проживання є право жити без фізичної присутності на території країни Євросоюзу протягом року. В інших європейських країнах такого права немає. Компанія "Евростаді Консалтинг" знайшла унікальну можливість з оформлення виду на проживання в Польщі від 1 року й більше через річні курси польської мови в Польщі. Також візовий центр пропонує й інші можливості отримання виду на проживання в цій країні.

Вид на проживання в Україні

Відповідні послуги компанія надає іноземним громадянам, які бажають отримати вид на проживання в Україні та іммігрувати в нашу країну. У переліку можливостей реєстрація та продовження реєстрації підприємства в ОВІР, продовження термінів перебування іноземців в Україні (реєстрація), оформлення дозволу на роботу в Україні, отримання ідентифікаційного коду, оформлення документів для отримання громадянства України та ін.

Реєстрація фірм в Польщі

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" надає допомогу в оформленні документів щодо відкриття фірми в Польщі, що дозволить вам істотно розширити можливості ведення бізнесу, використовуючи перевагу країни, що є членом Європейського Союзу.

Контакти:
Сайт: http://schengen-visa.kiev.ua/
Телефон: (044) 200-28-44
Адреса: м Київ, вул. Мишуги 2, офіс 322

Освіта.ua
19.01.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!