Стипендії для українців від University of Tartu

Тартуський університет (Естонія) приймає заявки на навчання від іноземних студентів на 2013/14 навчальний рік. Минулого тижня був опублікований повний список стипендій, що будуть доступні для абітурієнтів

Стипендії для українців від University of Tartu

Один з найкращих навчальних закладів країн Балтії за версією THE World University Rankings 2012-2013 запрошує випускників шкіл для навчання на програмі Бакалавра ділового адміністрування, яка цього року пропонує дві стипендії для найкращих вступників.

Студенти, які мають ступінь бакалавра можуть обрати одну з шести програм в області хімії, міжнародних відносин, обслуговування та управління у сфері Wellness і Spa, семіотики і програмування. Деякі програми пропонують стипендії для більшості зарахованих студентів.

Заявки на вступ приймаються до 16 квітня 2013 року. Загальні вимоги: он-лайн заявка, мотиваційний лист, копії і переклади атестата середньої школи або диплома бакалавра, додаток з оцінками, а також результати тесту володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS).

Мінімальна вимога до TOEFL складає 69/70, і до IELTS 5.5. Результати тесту можуть бути надані і після встановленого терміну.

Усі студенти, які закінчують навчання цього літа також мають можливість подати заявку на стипендію. Для цього їм необхідно надати свої поточні академічні результати до 16 квітня, а дипломи та оцінки після отримання документів про освіту.

Результати прийому будуть оголошені до 1 червня 2013 року. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті University of Tartu.

Докладніше про один з найкращих навчальних закладів країн Балтії читайте тут.

Також див.: Магістерська програма з програмування на батьківщині Skype

Освіта.ua
28.03.2013