John Leggott College пропонує знижки на програму A-level

Державний британський коледж пропонує українським студентам скористатися можливістю отримання знижки на програму підготовки до вступу A-level

John Leggott College пропонує знижки на програму A-level

Бонусна програма John Leggott College надає її учасникам можливість отримати знижки на навчання за підготовчою програмою A-level, а переможцю конкурсу - можливість безкоштовного навчання на програмі.

Участь в бонусній програмі коледжу можуть прийняти українські школярі та студенти віком від 16 років. Для цього їм необхідно написати мотиваційний лист, в якому максимально повно обґрунтувати пріоритети свого майбутнього навчання в John Leggott College.

Мотиваційні листи від учасників конкурсу приймаються конкурсною комісією до 30 листопада за адресою: uk@a-priori.kiev.ua. Фіналісти програми будуть оголошені в січні 2013 року, після чого вони мають пройти співбесіду з членами приймальної комісії коледжу.

Після проведення співбесід комісія визначить головного переможця, а тим, хто покаже високі результати будуть запропоновані знижки на навчання.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися в офіційного представника John Leggott College в Україні освітньої компанії А-пріорі.

Навчальна діяльність державного британського коледжу John Leggott (JLC) акцентована на підготовці студентів до вступу в університети Британії та світу. A-levels є престижною академічною кваліфікацією, що визнається всіма британськими та багатьма зарубіжними вищими навчальними закладами.

Освіта.ua
25.10.2012