Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


John Leggott College http://www.leggott.ac.uk
Агентство А-пріорі
http://www.a-priori.kiev.ua/entry/John-Leggott-College-281
+38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05

John Leggott College

Державний коледж John Leggott (JLC) уже протягом 40 років успішно допомагає тисячам студентів підготуватися і вступити до провідних університетів. Навчальний заклад є одним з перших державних коледжів типу «sixth form college», заснованих у Великій Британії

Про коледж John Leggott

В даний час у коледжі навчається близько 2 200 студентів віком старше 16 років, у т.ч. 125 іноземних студентів з 10 країн світу. Більшість студентів навчаються на програмі A-level, що є найкращою кваліфікацією для вступу до провідних університетів Великої Британії та світу.

Коледж пропонує особливий стиль навчання, прекрасні умови і кращих викладачів. Окрім того, особиста підтримка та допомога вчителів та працівників коледжу під час навчання, дозволяє студентам досягати високих результатів і повністю розкрити свій потенціал.

Коледж John Leggott пропонує іноземним студентам унікальну британську освіту і власний досвід освітньої діяльності. Місія John Leggott полягає в наданні допомоги студентам у вступі до кращих університетів світу для подальшого розвитку успішної кар'єри.

Акредитація

Коледж John Leggott (JLC) в 2012 році був оцінений інспекцією з безпеки та добробуту Уряду Великої Британії і отримав оцінку - «хороший з видатними характеристиками».

Керівник Міжнародного центру JLC, Меггі Вільямсон зазначає: «Досягнення студентів і успішний вступ до університетів ґрунтується на безпечних і сприятливих умовах, як в коледжі, так і вдома. Якщо студенти щасливі і здорові вони будуть добре навчатися».

Володіючи статусом британської державної установи, коледж також регулярно перевіряється, з метою забезпечення гарантії високої якості освіти та ефективності діяльності вчителів.

Коледж John Leggott акредитований Прикордонним агентством Великої Британії і має ліцензію на набір студентів за типом візи Tier 4.

Коледж також тісно співпрацює з Британською Радою та отримував нагороди за відмінну підготовку та підтримку іноземних студентів. Один зі студентів JLC також отримав нагороду Британської Ради «Shine», як кращий іноземний студент року в регіоні.

Коледж має премії за викладання: Queen's Anniversary Prize, Rolls Royce Science Prize і статус Beacon College.

JLC тримає міцні зв'язки з провідними університетами Великої Британії і зарубіжними школами, представники яких визначають важливість відносин з першокласним постачальником освітніх послуг і, відповідно, успішними студентами.

Співпраця коледжу з мовною школою-партнером English in York і JLC триває вже більше 15 років. Школа англійської мови акредитована як Британською Радою, так і English UK.

Контакти

international@leggott.ac.uk
Skype: jlcinternationalcentre
+44 (0) 1724 407040
www.facebook.com/jlcinternational
www.vk.com/jlcinternational

John Leggott College, West Common Lane, Scunthorpe, North Lincolnshire. DN17 1DS. UK.

Представництво в Україні

Офіційним представником John Leggott College в Україні є освітня компанія "А-пріорі». Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.10.2012