Мовні школи Мальти на виставці "Освіта за кордоном"

У Києві презентують програми мовних шкіл, що спрямовані на вивчення комунікативної англійської

Мовні школи Мальти на виставці "Освіта за кордоном"

На виставці "Освіта за кордоном", що триває у Києві, презентовані лінгвістичні програми мовних шкіл Мальти.

Спеціально розроблені для ефективного вивчення англійської мови програми представляють найстаріша мовна школа Мальти NSTS-ELI, сучасні популярні Club-Class, EC-Malta, Cavendish School of English.

Вивчати англійську на Мальті сьогодні стало можливо з наймолодшого шкільного віку за допомогою створення дитячих мовних таборів. Школярі від 9 до 17 років відтепер мають змогу скористатися унікальною можливістю з вивчення англійської за програмами розробленими спеціально для їх віку.

Окремо мальтійські мовні школи викладають уроки для дорослих за більш інтенсивною та поглибленою програмою, з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів, наприклад для покращення усного спілкування, письмової грамотності чи засвоєння на слух, чи усього разом.

Завдяки тому, що програми реалізуються лінгвістичними школами, які входять до асоціації FELTOM (Мальтійська федерація закладів з навчання англійській мові), вони є достатньо престижними, а їх якість визнається в міжнародними організаціями.

Мовні програми розроблені з урахуванням різних вікових категорій. На виставці "Освіта за кордоном" школи NSTS-ELI, Club-Class, EC-Malta, Cavendish School of English презентують програми для дітей і для дорослих та поінформують про їх вартість.

Програми лінгвістичних шкіл спрямовані на вивчення сучасної комунікативної англійської мови, як міжнародної. Процес навчання відбувається в обладнаних, кондиціонованих класах, триває стільки тижнів, скільки потрібно клієнтам.

Також мовні школи нададуть вичерпну інформацію про програми дозвілля, що пропонуються студентам після уроків та у вихідні дні. Оскільки вивчений на заняттях матеріал має застосовуватися на практиці, школи організовують відповідні заходи для спілкування у вільний час з метою максимізації результатів навчання. Після уроків школами пропонуються екскурсії, відвідання пляжів, дайвінг, дискотеки тощо.

Упродовж навчання можна жити як в готелях, студентських резиденціях, так і у місцевих мальтійських жителів. Якщо проживання у готелі чи резиденції надає більше особистої свободи та комфорту, то проживання у мальтійців є додатковою практикою англійської мови та пізнання мальтійської культури.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 10 до 12 квітня у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13, ст. м. "Арсенальна").

Освіта.ua
10.04.2014