У Києві триває виставка "Освіта за кордоном"

Впродовж трьох днів українська молодь зможе отримати повну інформацію про навчання за кордоном

У Києві триває виставка "Освіта за кордоном"

Виставка "Освіта за кордоном" запрошує старшокласників, студентів і батьків відвідати освітній форум, в ході якого вони матимуть можливість ознайомитися з освітніми програми та пропозиціями закордонних навчальних закладів.

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому спектру питань з освіти за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з офіційними представниками університетів європейських країн.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, що пропонуються навчальними закладами та кар’єрні перспективи після отримання європейського диплому.

У цьогорічній виставці "Освіта за кордоном" беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Латвії, Австрії, Німеччини, США, Болгарії, Мальти.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 10 до 12 квітня у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13, ст. м. "Арсенальна"). Вхід вільний.

З переліком учасників виставки можна ознайомитись на офіційному сайті виставки.

Виставка відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua

Освіта.ua
10.04.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!