Медіа-група US News опублікувала Рейтинг кращих університетів світу – 2011

Медіа-група US News - одна з провідних служб новин і аналітики США, 18 жовтня опублікувала четвертий щорічний рейтинг кращих університетів світу Ranking of World's Best Universities 2011

Медіа-група US News опублікувала Рейтинг кращих університетів світу – 2011

Рейтинг найкращих університетів світу від US News оновлюється щорічно і заснований на рейтингу QS World University Rankings 2011, підготовленому QS (Quacquarelli Symonds) - провідним світовим ресурсом з питань кар'єри та освіти. Для складання рейтингу US News використовувались такі показники як частка іноземних викладачів і частка іноземних студентів.

"Сучасний ринок праці відрізняється вкрай високою конкуренцією. У пошуку робочих місць випускники вузів конкурують не тільки зі студентами свого університету або країни, але вони також конкурують і зі студентами з усього світу", - каже редактор US News Media Group Брайан Келлі.

"Оскільки все більше студентів прагнуть отримати освіту за кордоном, ми хочемо надати нашим читачам такий рейтинг як наш, щоб вони могли порівняти і вибрати найкращі вузи світу для своїх потреб, а також оцінити рівень американських університетів, в порівнянні з іншими вузами світу", - розповідає Брайан Келлі.

Рейтинг найкращих університетів світу від US News є одним з найбільш ґрунтовних у своєму роді і включає наступне ранжування: Топ-400 університетів світу, Топ-100 азіатських університетів і Топ-100 латиноамериканських університетів.

Нововведенням цього року є світовий рейтинг з 24 дисциплін, таких як електротехніка, бухгалтерський облік та фінанси, біологічні науки. Рейтинг вперше опубліковано на оновленому сайті US News Education www.usnews.com/worldsbest.

Для складання рейтингу-2011 була використана всеохоплююча методологія. Для ранжирування Топ-400 університетів, використано шість різних показників: академічна репутація, репутація роботодавців, співвідношення викладачів і студентів, частка іноземних викладачів, частка іноземних студентів та цитування на одиницю викладацького складу.

Кожен з двох представлених регіональних рейтингів розраховувався за своєю методикою, відмінною від світового рейтингу топ-400, щоб краще відобразити унікальність цих регіонів, використовуючи такі показники, як репутація вчених та роботодавців конкретного регіону, цитування наукових робіт та частка співробітників зі ступенем Ph.D.

Топ-400 світових університетів, перша десятка:

  • University of Cambridge (United Kingdom)
  • Harvard University (United States)
  • Massachusetts Institute of Technology (United States)
  • Yale University (United States)
  • University of Oxford (United Kingdom)
  • Imperial College London (United Kingdom)
  • UCL (University College London) (United Kingdom)
  • University of Chicago (United States)
  • University of Pennsylvania (United States)
  • Columbia University (United States).

Освіта.ua
20.10.2011