Інноваційні програми в університеті Northeastern (США)
PR

Компанія Unimind запрошує на консультацію щодо вибору програми та вступу до Northeastern

Інноваційні програми в університеті Northeastern (США)

Заснований в 1898 році, Northeastern University сьогодні входить в топ 50 університетів в рейтингу національних університетів США.

Northeastern вважається одним із найбільш інноваційних університетів і займає передові позиції за інженерними програмами.

Університет співпрацює з більш ніж 3 000 роботодавців. Протягом навчання студенти можуть отримати досвід роботи, беручи участь у стажуваннях, що інтегровані в навчання. А також Northeastern:

  • входить в 50 провідних національних вишів згідно U.S. News Education 2019;
  • займає 3-е місце серед університетів США за кар'єрними сервісами для студентів, 5-е місце за можливостями стажування для студентів згідно Princeton Review 2019;
  • розташований в Бостоні, кращому студентському місті США згідно QS Best Student Cities 2019. Також кампуси університету є в Сіетлі та Силіконовій Долині;
  • входить в топ 10 найбільш інноваційних університетів США згідно U.S. News Education 2019;
  • входить в топ 25 університетів за критерієм кращих програм з підприємництва згідно з рейтингами Princeton Review 2019. Університетська спільнота виділяє до 30 000 індивідуальних грантів на студентські підприємницькі проекти.

В університеті пропонується вивчення інноваційних спеціальностей, таких як корпоративний інтелект, кібербезпека, аналітика, біоінженерія, підприємництво в сфері технологій тощо.

Студенти з України обирають університет Northeastern також для отримання диплома магістра з фінансів, цифрових медіа, міжнародного бізнесу, права і ступеня МВА.

Для іноземних студентів університет Northeastern пропонує такі формати вступу на програми магістратури:

  • Прямий вступ (при наявності відповідного диплома бакалавра з високим балом успішності, необхідним для вступу рівнем англійської мови).
  • Програма підготовки до магістратури Kaplan Graduate Pathways, тривалістю 1 або 2 семестри. Тривалість програми визначається рівнем англійської мови у студента.

Компанія Unimind, що має 15 років досвіду в сфері освіти, запрошує потенційних абітурієнтів на консультацію щодо вибору програми і вступу до університету Northeastern.

Отримати детальну інформацію Ви зможете за телефоном (097) 797-35-79 або написавши на пошту [email protected].

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.10.2019