Як стати студентом ТОПових університетів у США?
PR

Якісна освіта в топовому американському університеті – це інвестиція у своє майбутнє

Як стати студентом ТОПових університетів у США?

Кількість тих, хто замислюється про освіту в Америці, збільшується щороку з геометричною прогресією, адже якісна освіта в американському університеті – це інвестиція у своє майбутнє.

Проте для багатьох диплом університету США залишається мрією. Хтось сумнівається в своїх здібностях, інші – у фінансових можливостях. Треба розвіяти ці міфи: вступити до рейтингових вищих навчальних закладів США реально майже для всіх!

Ви маєте високі академічні показники, високий рівень англійської, сертифікати SAT, блискуче портфоліо – в компанії Albion Education готові допомогти з реєстрацією в університети Ліги Плюща.

Рішення для тих, хто не готовий показати блискучі результати міжнародних іспитів, але мріє навчатися в топовому університеті – трансферна програма. Ви починаєте навчання у менш рейтинговому університеті з меншими вимогами, а далі – «трансфер» до іншого університету за Вашим бажанням! Такий варіант ще й допоможе зекономити: адже менш рейтинговий університет і коштує дешевше, а рік навчання у Гарварді, наприклад, обійдеться в 70 000$.

Є варіант гарантованого вступу і для тих, хто знаходиться на стадії вивчення англійської – програма Pathway, яка звільняє від необхідності здачі міжнародних іспитів. Приклад однієї з «доріжок»: 12 тижнів інтенсивної англійської по програмі Pathway → 2 роки в Mira Costa College (Каліфорнія) → 2 роки в University of California, Irvine.

Відчуваєте, що виконуєте вимоги університетів, але вартість зависока? Лайфхак від Albion Education – вступ за схемою «2+2»! Перші 2 роки – навчання в ком’юніті коледжі – витрати на навчання та проживання приблизно 25 000$ на рік. Наступні 2 роки – університет.

Звертайтесь за більш детальною інформацією, і спеціалісти компанії розкажуть Вам, як втілити мрію про навчання в США у реальність!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.10.2019