Навчальні заклади США, в яких можна отримати стипендії
PR

Перелік університетів США, які в 2019 році приєдналися до числа ВНЗ, зацікавлених в українських абітурієнтах

Навчальні заклади США, в яких можна отримати стипендії

Останнім часом популярність навчання за кордоном стрімко набирає обертів. Так, наприклад, багато випускників українських шкіл обирають навчання за океаном - в США.

Нижче представлений перелік університетів, які в 2019 році приєдналися до числа американських навчальних закладів, зацікавлених в українських абітурієнтах. У ці університети українці можуть гарантовано вступити, за умови знання англійської мови відповідно до вимог університетів. А при відмінній успішності можливо ще й отримати стипендію, яка частково компенсує оплату за навчання.

Concord University. Університет Конкорд посідає перше місце в Західній Вірджинії з надання стипендіальної допомоги, стипендії варіюються від 3000 до 8000 доларів США. Спеціальності - бізнес-адміністрування, біологія, комп'ютерні інформаційні системи, комп'ютерні науки / математика, туризм.

Manhattan College. Манхеттенський коледж визнаний провідною школою з підготовки випускників до успішної кар'єри в міжнародних компаніях, таких як IBM, Google, JP Morgan і Wells Fargo. Іноземні студенти можуть претендувати на стипендії в розмірі від 6000 до 30 000 доларів США. Більше 100 програм тільки бакалаврату - менеджмент, комунікації, фінанси, цивільне будівництво, маркетинг, машинобудування та багато інших. ін. Коледж пропонує як бакалаврські програми, так і магістерські.

Morningside College. Визнаний американським журналом News & World Report і The Princeton Review кращим коледжем на Середньому Заході, пропонує щедрі стипендії в розмірі від 10 000 до 20 000 доларів США. У коледжі можна отримати такі спеціальності як бізнес-адміністрування, біологія, інформатика.

Nova Southeastern University (Флоріда). Входить до числа 200 кращих коледжів серед університетів США в 2018 році. Стипендії надаються студентам, які виконують вступні вимоги, а розмір стипендії варіюється від 5000 до 21 000 доларів США. Популярні програми для отримання стипендії - біологія, морська біологія, бізнес, хімія, інформатика, психологія та інженерія.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.06.2019