Трансферні освітні програми з України до США

Практика трансферу поширена серед американців і стає поширеною серед українських студентів

Трансферні освітні програми з України до США

Вища освіта у Сполучених Штатах Америки має доволі гнучку систему. Це дозволяє студентам вільно переходити під час навчання з одного університету в інший. Практика трансферу є доволі поширеною серед американців і стає доволі поширеною серед українських студентів.

З кожним роком зростає кількість університетів в США, які готові прийняти студентів 1-2 курсів університетів України. Освітня агенція EDUSTEPS, яка професійно займається зарахуванням в університети за кордоном та спеціалізується на вищій освіті в США, підібрала декілька варіантів американських вишів, які приймають студентів за програмою трансферу.

Трансфер – це перехід з одного вишу в інший. Перехід зазвичай здійснюється після першого або другого курсу університеті, і дозволяє продовжити навчання на програмі бакалавра без зміни спеціальності, з врахуванням вивчених предметів.

Чому українським студентам варто розглянути трансфер в американский університет

  • можливість вступити до престижних університетів США більш підготовленим;
  • можливість знизити вартість навчання в університеті, адже предмети, які ви вивчили в університетів в Україні будуть враховані в програму американського університету, вам не потрібно їх вивчати та оплачувати;
  • можливість скоротити тривалість навчання в США за рахунок навчання в університеті в Україні.

Останнім часом все більше університетів США приймають студентів на навчання після 1 або 2 курсу університету програми бакалавра. Для зарахування університет буде вимагати тест з англійської мови IELTS або TOEFL та виписку оцінок за роки навчання у виші.

Перш за все потрібно пройти безкоштовну консультацію з спеціалістом EDUSTEPS, який допоможе правильно обрати університет, підготувати документи та подати документи до приймальної комісії.

Університети в США, які освітня агенція EDUSTEPS радить розглянути для вступу після 1, 2 або 3 курсу університету в Україні

Northeastern University. Найпопулярніший університет для трансферу після 1, 2 або 3 курсу програми бакалавра в Україні. Північно-східний університет дає можливість продовжити навчання за такими спеціальностями: BS Leadership, BS Information Technology, BS Finance and Accounting Management, BS Managemeny. За 6 семестрів, повних 2 роки навчання, студенти отримують диплом бакалавра рейтингового ВНЗ Northeastern University.

Arizona State University. Відкритий до прийому студентів з українських університетів новий партнер освітньої агенції EDUSTEPS – Державний університет штату Арізона. У цьому університеті можна вибрати різні напрямки підготовки, в залежності від попередньої спеціальності студента. У залежності від середнього балу, абітурієнти можуть отримати знижки на навчання.

До прийому студентів після 1 або 2 курсу відкриті також університети: Adelphi University, University of the Pacific, University of Illinois at Chicago, UMass Boston, Florida International University, The University of Utah, Auburn University та інші.

Якщо вам цікаво дізнатися все про навчання на програмах бакалавра та магістратури в Сполучених Штатах Америки, звертайтесь в освітню агенцію EDSUTEPS. Академічні консультанти агентства допоможуть брати навчальний заклад відповідно до ваших вимог та допомогти на усіх етапах вступної кампанії.

Отримати консультацію спеціаліста в компанії ви можете безкоштовно за телефоном +38 (044) 333-60-04, +38 (067) 333-60-04 або написавши за електронною адресою info.edusteps@gmail.com.

ЗАПИСАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта.ua
27.02.2019