Відкрийте нові можливості разом з EducationUSA

Відвідайте найбільшу виставку вищої освіти в США від EducationUSA, яка відбудеться в Одесі та в Києві

Відкрийте нові можливості разом з EducationUSA

Виставка вищої освіти в США - це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

Під час роботи виставки ви зможете поспілкуватися з представниками 12 закладів вищої освіти Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності від Державного Департаменту США.

Якщо вас цікавлять пропозиції грантів та стипендій або ви бажаєте дізнатись більше про процес та умови вступу до американських навчальних закладів, - виставка вищої освіти у США вже чекає на вас.

Цього року виставка вперше проводиться в Одесі. Захід відбудеться 8 листопада за адресою: м. Одеса, готель «Брістоль», вул. Пушкінська, 15.

Також сьомий рік поспіль виставка працюватиме у Києві. У столиці захід відбудеться 10 листопада за адресою: м. Київ, готель «Парк Інн», вул. Велика Васильківська, 55.

Вхід вільний за умов реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Про організаторів: EducationUSA вже більше двадцяти років є офіційним джерелом інформації щодо освіти в США для українських студентів. Вони є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 170 країнах.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.10.2018