В Одесі відбудуться Дні американської освіти

Відвідувачі отримають інформацію про академічні та дослідницькі можливості в США для іноземців

В Одесі відбудуться Дні американської освіти

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні запрошує відвідати Дні американської культури і освіти, що відбудуться в Одесі з 28 по 30 квітня 2014 року.

У рамках проекту заплановано проведення семінару: "Освіта у США. Академічні та дослідницькі можливості для іноземців", що відбудеться 28 квітня з 10-00 до 14-00 на базі Одеського національного економічного університету (м. Одеса, вул. Прєображенська, 8, Мала актова зала).

В ході семінару заплановано наступні презентації:

  • система вищої освіти у США, у тому числі, рейтинги, акредитація та типи вищих навчальних закладів, фінансування освіти, критерії відбору студентів;
  • можливості навчання та стажування для українців у США: програми обмінів, спонсоровані Урядом США, та індивідуальні можливості;
  • чим університети можуть посприяти студентам, аспірантам та викладачам, які хотіли б навчатися та стажуватися у США (інформація стосовно написання рекомендаційних листів, проектів тощо).

Повідомити про участь у семінарі та отримати додаткову інформацію можна у фахівця з питань освіти Посольства США Віри Терновської за телефоном: 044-521-52-73, 050-442-09-66 або електронною поштою: ternovskavv@state.gov.

Освіта.ua
24.04.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!