Отримайте другу вищу або бізнес-освіту в США

Американський вищий навчальний заклад City University оголосив про початок прийому заявок на бакалаврські програми і програму МВА

Отримайте другу вищу або бізнес-освіту в США

City University, розташований на околиці Сіетла, існує з 1973 року. На сьогоднішній день вуз випустив більше 45 тисяч фахівців у галузі бізнесу.

Університет пропонує підготовку за спеціальностями, затребуваними на ринку праці - менеджмент, бухгалтерія, програмування.

Щоб поступити на програму МВА у City University, не потрібно складати іспит GMAT або GRE. Крім цього, університет дозволяє вивчати ряд предметів по Інтернету. Таким чином, студент вчиться на денній формі 1-2 семестра, а інші предмети вивчає вдома онлайн.

Університет пишається своєю програмою MBA. Навчальний план побудований таким чином, що на програмі можуть навчатися не тільки студенти, які отримали свій перший диплом в сфері бізнесу, але й випускники будь-яких інших спеціальностей.

Студенти, які не володіють англійською мовою для навчання у вузах США, можуть взяти підготовчий мовний курс до початку академічного навчання. Навчання проходить в невеликих класах. Після закінчення курсів студенти можуть подавати документи на бакалаврські програми в цей університет або інший американський вуз.

Важливою перевагою є те, що навчання можна починати не тільки восени, але й у січні. У 2012 році навчання розпочнеться 3 січня, однак програма "орієнтації" (ознайомлення, соціалізації) починається в університеті 21 грудня.

1 листопада 2011 року - крайній термін подачі документів для тих, хто планує розпочати навчання з січня.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Освіта.ua
22.08.2011