Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії з метою популяризації міжнародного обміну надає для іноземних науковців федеральні стипендії

Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію з надання стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає для іноземних науковців федеральні стипендії.

Координує аплікаційний процес в Україні Посольство Швейцарії в Києві. Установа приймає досьє від громадян України, контролює на його відповідність вимогам комісії, проводить попередній відбір.

Федеральна комісія з надання стипендій для іноземців надає українським науковцям три типи стипендій:

  • Research scholarships;
  • PHD scholarships;
  • Postdoctoral Scholarships.

Такі стипендії надаються для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2021-2022 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації по пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії ([email protected] або [email protected]).

Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у двох екземплярах подати до Посольства Швейцарії в Києві щонайпізніше до 05 грудня 2020 року.

Інформація про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії наведена на сайті.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.09.2020