Швейцарські федеральні стипендії українцям

Уряд Швейцарії з метою популяризації міжнародного обміну надає федеральні стипендії для українців

Швейцарські федеральні стипендії українцям

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає федеральні стипендії для іноземних науковців.

Аплікаційний процес в Україні координує у Києві посольство Швейцарії: приймає досьє, контролює його на відповідність вимогам комісії, проводить попередній відбір.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям, а саме Research scholarships. PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук. Стипендії для навчання на бакалавра чи магістра не надаються.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2018-2019 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації з пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії за адресою olena.gut@eda.admin.ch або kie.vertretung@eda.admin.ch.

Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у трьох екземплярах подати до Посольства Швейцарії в Києві до 05.12.2017.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.09.2017