Чехія пропонує 4 стипендії на навчання

Уряд Чеської Республіки пропонує чотири стипендії на навчання у 2018/2019 академічному році

Чехія пропонує 4 стипендії на навчання

Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних університетах Чеської Республіки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Три стипендії пропонуються для навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі з викладанням чеською мовою (в рамках програми передбачається також однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки).

Рекомендовані галузі для отримання зазначених стипендій: сільське господарство, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), хімія, медицина та суспільствознавство.

Одна стипендія пропонується на навчання англійською мовою в магістратурі та докторантурі. Рекомендовані галузі: енергетика, сільське господарство, інформатика, навколишнє середовище.

Для кандидатів відкрита он-лайн реєстрація за посиланням. Заявки приймаються до 30 вересня 2017 року.

Детальна інформація про урядові стипендії та опис програми доступні на веб-сторінці Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки за посиланням.

Освіта.ua
31.08.2017