5 стипендій для доступної освіти за кордоном
PR

Скористайтесь шансом отримати стипендію на навчання за кордоном, це суттєво заощадить кошти на навчання

5 стипендій для доступної освіти за кордоном

Щоб отримувати стипендію в закордонному виші, потрібно відповідати певним вимогам і, звісно, враховувати терміни подачі документів. AnyWay рекомендує п'ять найпопулярніших стипендій для навчання в Канаді, Європі та США.

Деякі можливості доступні лише студентам. І якщо вчасно ними не скористатися, то потім залишається тільки шкодувати про втрачений шанс. Наприклад, отримати стипендію на навчання за кордоном, адже це суттєво заощадить кошти на навчання.

Що необхідно для отримання стипендії?

Фінансувати навчання іноземця престижні виші будуть тільки в разі відповідності вимогам, які вони висувають. Спершу дивляться на успішність абітурієнта. Високі бали підтверджують не лише певний рівень знань, а й бажання вчитися. Для вступників на магістратуру буде плюсом наявність досліджень і наукових робіт за спеціальністю.

Галузі точних, природничих і технічних наук фінансують охочіше, ніж гуманітарні. Це пояснюється тим, що у країнах виділяють більше коштів на розвиток інноваційних технологій. Тому фізики та біологи, інженери й екологи, програмісти та математики мають перевагу щодо стипендій перед лінгвістами й істориками.

Якщо ви представник неприкладної спеціальності, то доведеться дуже постаратися для отримання заповітної стипендії. У такому випадку необхідно мати хорошу мотивацію і вміти донести її за допомогою мотиваційних листів та есе. Тут важливо підкреслити, як ваш досвід, вміння і знання принесуть користь науці, університету та науковому співтовариству. Кандидатів із сильною мотивацією, безумовно, гідно оцінять. Але головне – вірити у свої можливості, дотримуватися умов та подавати документи. Чому б і ні?

ТОП-5 стипендій за кордоном від експертів AnyWay

Отримати фінансування своєї освіти за кордоном нелегко, але реально. Ми склали рейтинг стипендій, на які рекомендуємо подати документи.

1. Conestoga College у Канаді

Один з найкращих вишів Канади пропонує стипендії для першокурсників і для тих, хто здобуває другу вищу освіту, а також регіональні стипендії.

Розмір стипендії за успішність для першокурсників варіюється від $1000 до $2500. Регіональна стипендія у розмірі $1000 надається студентам зі Східної Європи та Середньої Азії. Також враховується пріоритетність програми. Наприклад, у 2016-2017 роках до списку пріоритетних програм входили: облік, аудит та інформаційні технології; рекламні та маркетингові комунікації; безпека комп'ютерних програм; дизайн; управління міжнародним бізнесом та інші.

2. CEU (Central European University) в Угорщині

Центрально-Європейський університет – найпрестижніший виш у Будапешті з високими рейтингами та величезною кількістю охочих вчитися. Причому майже всі студенти так чи інакше отримують фінансову допомогу.

Наприклад, університет пропонує магістерські програми в галузі наук про навколишнє середовище зі стипендією, яка може покривати від 50% до 100% вартості навчання. Також для тих, хто отримує часткову стипендію від університету, передбачено безкоштовне проживання в гуртожитку.

3. DAAD у Німеччині

Напевно, ви чули про популярний фонд DAAD, до якого звертаються охочі їхати на навчання до Німеччини.

DAAD представляє кілька десятків видів стипендій для різних категорій кандидатів: для студентів; для післядипломного навчання (магістратура або навчання за програмою Master); для аспірантів і молодих вчених.

4. Erasmus Mundus в Європі

Стипендія Erasmus Mundus існує з 2004 року і виділяється Євросоюзом для отримання магістра або PhD. Її унікальність у тому, що навчання не обмежується одним університетом, а можна повчитися в двох - трьох університетах у різних країнах ЄС за два роки й отримати повноцінний диплом. При цьому сума стипендії часто покриває всі потреби.

5. Стипендії в вишах США

Багато університетів США пропонують скоротити витрати на навчання, отримавши стипендію. Це реальний спосіб платити менше, якщо грамотно застосувати свої знання і творчі навички. Можна виділити кілька варіантів стипендій, основні - це:

  • академічна стипендія. Це той випадок, коли важлива висока успішність у навчанні.
  • спортивна стипендія призначена для тих, хто має певні досягнення у будь-якому виді спорту. Грамоти, медалі, участь у міжнародних змаганнях завжди вітаються.

Не знаєте, куди вступати, чи не можете визначитися з програмою? З AnyWay для вас відкриті всі двері! Експерти компанії розкажуть про всі нюанси навчання й отримання стипендії в Канаді, Європі та США.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
23.05.2017