Безкоштовне навчання в Лондоні для магістрантів

Кандидати програми LEAD повинні спеціалізуватися на бізнес або гуманітарних дисциплінах

Безкоштовне навчання в Лондоні для магістрантів

Навчальна програма Leadership Education and Development (LEAD), що функціонує під патронатом Ukrainian-British City Club і схвалена МОН України, запрошує талановитих українських студентів з різних регіонів країни провести 14 днів у Лондоні, щоб отримати досвід і розуміння професійного середовища, трудової етики і корпоративної культури державних і приватних установ Великої Британії.

За допомогою серії презентацій, семінарів, кейсів і групових проектів учасники ознайомляться з роботою державних та приватних установ Сполученого Королівства, пройдуть цільове навчання в предметних областях, які корисні в державному секторі України (наприклад, муніципального управління, лобіювання і управління проектами), а також отримають можливість налагодження контактів з професіоналами корпорацій, державними службовцями, студентами і колегами з Великої Британії. Програма також пропонує учасникам нетворкінг випускників і подальше наставництво.

Програма покриває основні витрати: переліт, проживання, харчування, транспорт, освітньо-культурну програму, візу і страховку.

Після завершення програми, учасникам пропонується присвятити час волонтерській роботі або стажуванню в установах державного сектора України.

Кандидати мають навчатись або починати навчання в магістратурі в 2016 році, спеціалізуватися на бізнес- або гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи у навчанні, а також активну соціальну залученість та інтерес до державного сектора. Добре знання англійської є обов'язковим.

Процес відбору учасників буде складатися з двох етапів: заповнення анкети та інтерв'ю по Skype з командою проекту англійською мовою.

Крайній термін подачі заявки - 27 березня 2016 року. Успішні кандидати будуть запрошені на інтерв'ю по Skype з командою проекту в середині квітня. Сама програма буде проходити з 9 по 23 липня 2016 року.

Дізнатись більше

Освіта.ua
17.02.2016