Стипендії для навчання у Словаччині

Стипендії для студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців від уряду Словаччини

Стипендії для навчання у Словаччині

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки з підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/17 академічному році. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки. Адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня 2016 року - на навчання протягом 2016/17 академічного року; 31 жовтня 2016 року - на навчання в літньому семестрі 2016/17 академічного року.

Контактні особи програми: Сильвія Котулічова (Silvia Kotulicovа) silvia.kotulicova@saia.sk – для претендентів з постійним місцем проживання в CP; Лукаш Марцін (Lukas Marcin) lukas.marcin@saia.sk – для іноземних претендентів.

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені. Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.

Освіта.ua
11.02.2016