Стипендії для навчання в Німеччині

Провідні стипендіальні програми Німеччини для іноземних студентів та умови їх отримання

Стипендії для навчання в Німеччині

BAYHOST – стипендії для студентів та науковців зі Східної Європи. Програма надає підтримку випускникам ВНЗ, які хочуть закінчити післядипломну або аспірантську програму у одному з ВНЗ Баварії. Стипендія спочатку надається на один рік та може подовжуватися максимум двічі (загалом на три роки) після подання відповідної заяви. Пропонується приблизно 30 стипендій, щомісячна стипендія становить 700 євро.

Метою програми є підтримка наукового співробітництва та студентського обміну між Баварією та Східною Європою. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Стипендії для іноземців Фонду ім. Фрідріха Еберта. Підтримка надається студентам усіх напрямків з видатними успіхами у школі та в університеті, які хочуть навчатись або навчаються у Німеччині і ідентифікують себе з соціал-демократичними поглядами та виступають за них. Стипендіати отримують фінансову підтримку для успішного навчання: щомісячну стипендію близько 670 євро, а також інші виплати. Більше інформації про програму можна переглянути за посиланням.

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна. Навчальний фонд Палати депутатів надає підтримку молодим науковцям з усіх спеціальностей, які хочуть скористатися Берлінськими науково-дослідними установами. Критеріями при наданні стипендій є, в першу чергу, фахова кваліфікація, а також громадська активність бажаючих отримати стипендію. Щорічно виділяються близько 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі щомісячно 1080 євро для випускників та 1610 євро для науковців зі ступенем. Стипендіати отримують можливість протягом одного року збирати досвід у науковому житті Берліна, а також ближче познайомитися з культурою, стилем життя та жителями Берліна. Інформацію про стипендію можна отримати перейшовши за посиланням.

Стипендії Берлінської аспірантської школи з мусульманських культур та спільнот. Берлінська аспірантська школа з мусульманських культур та спільнот, яка підтримується програмою земель та Федерації “Exzellenzinitiative“, набирає з 1 жовтня 2015 року до 15 нових аспірантів, 10 з яких отримуватимуть стипендію. Передумовою для подання заяви є диплом з хорошими оцінками по одній з представлених у Аспірантській школі гуманітарних, соціальних або регіонознавчих спеціальностей, а також добре володіння англійською мовою. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Освіта.ua
24.09.2014