Вестмінстерська міжнародна стипендія

Університет Вестмінстера (Лондон, Велика Британія) пропонує повну стипендію на навчання в магістратурі

Вестмінстерська міжнародна стипендія

Термін подачі заявок: до 31 травня 2013 року.

Вимоги до кандидатів: громадяни країн, що розвиваються, які на момент подачі заявки на стипендію вже мають пропозицію щодо умовного або повного зарахування на навчальний курс в Університеті Вестмінстера.

Стипендії: повне покриття витрат на навчання в Англії, проживання й авіаквитки до Лондона й назад.

Про програму


Подавати прохання про надання стипендії у Вестмінстерському Університеті можна тільки в разі отримання умовного або безумовного (повного) зарахування на магістерську програму. Заявку необхідно подавати до початку навчального процесу. Стипендія має на меті повне фінансування міжнародних студентів з країн, що розвиваються, якщо ці студенти навчатимуться на денному відділенні магістерської програми.

Варто звернути увагу на те, що вступ до університету й клопотання про отримання стипендії – два різні, не пов’язані між собою процеси. Подавати заяву про покриття витрат можна тільки в разі успішного вступу й отримання умовного або безумовного місця на курсі, який ви бажаєте вивчати.

Умовне місце надається тим абітурієнтам, академічні успіхи яких університет визнав достатніми для вступу і які для повного зарахування мають скласти певний іспит (найчастіше це отримання сертифікату з англійської мови).

Усі міжнародні студенти й аспіранти мають завантажити відповідну форму заявки (міжнародний бакалавріат або аспірантура). Для міжнародних бакалаврів та всіх аспірантів на даний момент немає сервісу подання заявки он-лайн, також не приймаються заявки на електронну пошту. Міжнародним бакалаврам та всі аспірантам необхідно надсилати документи поштою.

Критерії відбору кандидатів: відмінні академічні успіхи, фінансова незабезпеченість, потенціал розвитку (для міжнародних студентів).

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті за посиланням.

Освіта.ua
06.04.2013