Магістерська стипендія в галузі сільського господарства

Європейський Союз через програму Erasmus Mundus пропонує стипендію для 2-х річного навчання в магістратурі в галузі розвитку сільських районів

Магістерська стипендія в галузі сільського господарства

Міжнародний ступінь магістра в галузі розвитку сільських районів (IMRD) - частина європейської програми Erasmus Mundus, що пропонує можливість вивчати європейський погляд на розвиток сільських районів за допомогою стипендії, що надається Європейським Союзом.

Метою програми є підготовка фахівців з комплексного розвитку сільських районів, орієнтованих на соціально-економічні та інституційні проблеми за допомогою дворічної магістерської програми (120 ECTS), спільно організованої сімома провідними європейськими інститутами в галузі економіки сільського господарства та розвитку сільських районів.

Магістерська програма пропонується наступними університетами:

  • Ghent University (Бельгія);
  • Agrocampus Ouest (Франція);
  • Humboldt University of Berlin (Німеччина);
  • Slovak University of Agriculture in Nitra (Словаччина);
  • University of Pisa (Італія);
  • Wageningen University (Нідерланди).

Вимоги до кандидатів:

1. Кандидати повинні мати ступінь бакалавра з хорошими оцінками, а також повинні мати базову підготовку в наступних областях: (1) математика та/або статистика, (2) агрономія та/або біологія та/або екологічні науки і (3) соціальні науки та/або розвиток сільських районів та/або економіка.

2. Достатнє знання англійської мови, підтверджене сертифікатами.

Останній термін подання заявок: 31 грудня 2012 року.

Більш детальна інформація за посиланням.

Освіта.ua
17.08.2012