Стипендія на навчання у Queen's University Belfast (Велика Британія)

Університет Queen's University Belfast оголошує про стипендії на програми підготовки до вступу на другий курс бакалаврату - INTO Diploma

Стипендія на навчання у Queen's University Belfast (Велика Британія)

INTO Diploma – це програма, що є еквівалентом першого курсу університету. Курс поєднує академічні дослідження, інтенсивне викладання англійської мови та навички навчання, щоб підготувати студентів для прямого вступу на другий курс навчання в університеті.

Програма підготовки INTO Diploma гарантує вступ на другий курс університету Queen's University Belfast за умови успішного закінчення програми. Тривалість програми – 9 місяців. Розпочати навчання можна вже у січні 2012 року.

Стипендії на програми INTO Diploma оголошені по спеціальності інжиніринг (електричний та електронний інжиніринг, аерокосмічний інжиніринг, виробничий інжиніринг та машинобудування). Розмір стипендії – 11490 фунтів стерлінгів.

Стипендія виплачується в два етапи: 1-й етап – у вигляді знижки на навчання за підготовчою програмою Diploma (£5,745). 2-й етап – у вигляді знижки на навчання на другому курсі бакалаврату (£5,745).

Останній термін подання заявок – 25 листопада 2011 року.

Детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка: Університет Квінс Белфаст - один з дослідницьких університетів Великої Британії. За версією Times Good University Guide 2011, університет увійшов до двадцятки кращих університетів країни за 22 спеціальностями. Університет займає лідируючі позиції в таких областях, як інжиніринг, медицина, гуманітарні науки.

Освіта.ua
03.11.2011