Триває прийом заявок на навчання в Університеті Кембриджу

Цього року в Університеті Кембриджу розпочали навчання перші п’ять українців, які стали переможцями Української стипендіальної програми у 2011/12 навчальному році. Прийом заявок на новий навчальний рік триватиме до грудня

Триває прийом заявок на навчання в Університеті Кембриджу

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу, заснована у 2010 році за фінансової підтримки Дмитра Фірташа, ставить за мету надати можливість безкоштовного навчання у цьому університеті найбільш талановитим представникам української молоді, які не мають змоги отримати таку освіту власним коштом.

У 2011/12 навчальному році переможці програми будуть навчатись на магістратурі Університету Кембриджу за такими напрямками: лідерство у захисті навколишнього середовища, сучасне суспільство та глобальні трансформації, право, європейська література та філологія.

"Ми раді відзначити надзвичайно високий рівень професійної підготовки української п’ятірки переможців", – розповіла керівник кафедри славістики Університету Кембриджу доктор Емма Віддіс, яка керувала відбором студентів Української стипендіальної програми.

"Впевнена, що навчання в нашому університеті надасть цим талановитим молодим людям можливість в повній мірі розкрити свій потенціал, досягнути поставленої мети та принести користь суспільству", – додала вона.

Про свою професійну мету розповіла одна з переможниць Української стипендіальної програми Інна Бірченко, яка буде навчатись за напрямком "Лідерство у захисті навколишнього середовища".

"Я завжди мала великий інтерес до рідкісних рослин, тому присвятила своє навчання та практичну роботу дослідженню, захисту та відновленню різновидів рослин, існування яких знаходитися під загрозою. Для успішної роботи у цій сфері мені необхідні практичні навички з розробки та управляння проектами, залучення фінансування та співпраці з міжнародними організаціями. Саме такі навички мені надасть практична робота в рамках курсу магістратури в Університеті Кембриджу", – сказала Інна.

Прийом заявок на Українську стипендіальну програму на 2012/13 навчальний рік триває до 2 грудня 2011 року. Як і в цьому році, стипендіальна допомога буде надана українським студентам для проходження однорічного навчання в магістратурі Університету Кембриджу за одною з 50 гуманітарних спеціальностей. Стипендія покриває оплату навчання та проживання в університеті, а також витрати на утримання.

Більш детальна інформація про Українську стипендіальну програму в Університеті Кембриджу доступна за посиланням http://www.cambridgetrusts.org/partners/dmitry-firtash.html.

Освіта.ua
13.10.2011