Конкурс на участь у програмі Study Tours to Poland

Оголошено набір мотивованої, активної молоді з України на участь у програмі Study Tours to Poland

Конкурс на участь у програмі Study Tours to Poland

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» оголошують набір мотивованих, активних молодих людей з України на участь у програмі Study Tours to Poland (STP).

STP – це півтора тижня інтенсивної пізнавальної програми в міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, відвідати розвивальні заходи. STP – це не тільки новий досвід, але і передача власного. На відпочинок не залишається багато часу, але спільний час, проведений з іншими учасниками, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровісників з сусідніх країн та знайти нових друзів.

Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вишів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють свою активність в діяльності громадських та молодіжних організацій, у волонтерських рухах. Вік кандидатів має бути від 18 до 21 року.

Заявки від кандидатів приймаються до 30 червня 2019 включно. Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів отримає індивідуально до 12 серпня 2019 року.

Візити до Польщі відбуватимуться в жовтні та листопаді 2019 року. Термін візиту складатиме до 12 днів.

Під час візиту учаснику забезпечується: помешкання в хостелі, трьохразове харчування, часткове повернення коштів за проїзд.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Освіта.ua
19.06.2019