Варшавська школа бізнесу запрошує на навчання

Провідний польський університет запрошує українських абітурієнтів здобути перспективну вищу освіту

Варшавська школа бізнесу запрошує на навчання

Варшавська вища школа бізнесу - це приватний університет, що працює на освітньому ринку Польщі вже кілька років. WWSB запрошує українських студентів, пропонуючи їм цікаві і продумані пропозиції навчання на багатьох спеціальностях.

До 30 вересня 2016 року університет діяв під ім'ям Вищої школи бізнесу та адміністрації в Лукові. З 1 жовтня 2017 року місцезнаходженням вишу є Варшава. Зараз університет розташований в самому центрі міста.

Навчальний заклад реалізує сучасні програми навчання, орієнтовані на практичну підготовку випускників для роботи за спеціальностями, як в Польщі, так і в інших країнах.

Рішенням MNiSW Варшавська вища школа бізнесу отримала дозвіл на діяльність на невизначений термін. У результаті здійснених процедур акредитації та відвідування WWSB, Державна акредитаційна комісія, високо оцінила концепцію освіти, навчальний план і програми викладання, а також розширення бази викладання, збагачення бібліотечних ресурсів і розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Управління

Навчання на напрямку «Менеджмент» на Факультеті управління готує студентів до управління власною компанією, управління командою співробітників і роботи на рівнях керівних посад у міжнародних компаніях.

Логістика

Навчання на напрямку «Логістика» ґрунтовно підготує студентів до роботи на посадах, пов'язаних з плануванням, координацією і організацією транспорту. Отримані знання включатимуть широкий спектр питань в області економіки, організації та управління, а також техніки.

Соціологія

Цей напрямок для студентів, захопленням яких є робота з людьми і всі аспекти діяльності людини в суспільстві, а також для студентів, які цікавляться культурою та процесами змін в світі.

Політологія

Здобуття освіти на напрямку «Політологія» дозволить здійснити всебічну підготовку випускника до творчого аналізу політичних, соціальних і економічних явищ , формулювання власної оцінки подій на основі спостереження політичного світу.

Педагогіка

Навчання на напрямку «Педагогіка» найбільше підійде для людей, зацікавлених процесами виховання дітей, освітою, зв'язком, роботою з іншою людиною. Навчання підготує студента до здійснення педагогічної діяльності в соціальному середовищі.

Журналістика та суспільна комунікація

Журналістика - це вивчення профілю практичної і цілеспрямованої журналістики, в якому акцент зроблений роботу у професійної майстерні журналіста. Окрім теоретичних знань, принципом навчання є практичні навички, необхідні для ефективного і об'єктивного здійснення професійної діяльності журналіста.

Фотографія у нових ЗМІ

В рамках фотостудій університет реалізує дві спеціальності: «Фотографія у нових ЗМІ» та «Мистецтво фотографії в культурі». Навчання засновано на принципах отримання сучасних  знань в області фотографії, з використанням семінарів, розвиваючих творче мислення.

Реклама

Навчання за спеціальністю «Стратегія реклами та зв'язків з громадськістю» дозволяє отримати знання з області психології реклами, сучасних методів PR, маркетингу та права і етики ЗМІ.

На сайті університету можна заповнити онлайн-запит та отримати консультації з питань вступу і навчання.

Більше про університет

Освіта.ua
19.04.2017