Навчання в Польщі: розмова з випускниками

«ОсвітаПоль» реалізувала проект, що наочно показує приклади випускників ВНЗ Польщі

Навчання в Польщі: розмова з випускниками

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» разом із відомим українським телеведучим та продюсером Ігорем Кондратюком реалізувала проект, що має на меті наочно показати приклади студентів, які вже завершили навчання в Польщі і розпочали свою кар’єру.

Для кожного студента вкрай важливим є питання майбутнього працевлаштування. Завдяки європейському диплому, отриманому після закінчення польського університету, випускники мають змогу шукати працевлаштування як у Європі, так і в Україні, що значно розширює їх можливості.

У серії відео Ігор Кондратюк спілкується з колишніми студентами, учасниками програми «ОсвітаПоль», і ставить їм актуальні питання щодо перспектив працевлаштування після отримання диплому польського університету.

Відео №1 – Настя

Відео №2 – Павло

Організатори проекту зазначають, що підтримку в питанні працевлаштування після отримання диплому здійснюють вищі навчальні заклади, а також програма «ОсвітаПоль».

При більшості університетів діє «Центр праці та кар’єри», що займається налагодженням зв’язків з працедавцями, пропонує вакансії робочих місць, готує до співбесіди з працедавцем, допомагає в написанні резюме, надає консультації щодо вибору вакансії. Сюди може звернутись кожен зацікавлений студент.

У свою чергу програма «ОсвітаПоль» має спеціалізований сервіс «Студент-онлайн», завдяки якому студенти можуть переглядати найсвіжіші вакансії, новини ринку праці, пропозиції практик, стажувань, корисні посилання тощо.

Також «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль» (ІФОП), щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності. Фонд готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі.

Освіта.ua
03.02.2017