Сім причин отримати вищу освіту в Польщі
PR

Для українців Польща стала найпопулярнішою з країн, де вони прагнуть здобути вищу освіту за кордоном

Сім причин отримати вищу освіту в Польщі

Для української молоді Польща стала найпопулярнішою з країн, де вони прагнуть здобути вищу освіту за кордоном. Програма «ОсвітаПоль» детально проаналізувала, які ж причини спонукають українських абітурієнтів і студентів їхати на навчання до Польщі?

Європейський Диплом. Цей документ дозволить вам працевлаштуватися й обіймати престижні посади в усіх європейських країнах, а також в США, Канаді, Австралії та інших розвинених країнах світу.

Доступна вартість навчання. Освіта в Польщі обійдеться від 760 євро на рік, що є найнижчим показником для країн Європи. Ціна коливається в залежності від обраної спеціальності та навчального закладу, а також мови викладання.

Проблема з мовним бар'єром зведена до мінімуму. Польська мова, яка входить до слов'янської групи, досить близька до української. При великому бажанні і проявлених зусиллях оволодіти польською можливо вже за кілька місяців. Тому, відправившись в цю країну за знаннями, не варто турбуватися про те, що вас не зрозуміють. Також в Польщі ви зможете додатково опанувати англійську, німецьку або французьку мови, щоб мати ще більші перспективи після закінчення вишу.

Висока якість освіти й перспективи працевлаштування. Європейські ВНЗ готують фахівців високого класу з найбільш затребуваних на міжнародному ринку праці спеціальностей. Такі випускники досить високо цінуються, тому вони можуть розраховувати на працевлаштування до великих міжнародних компаній.

Програма з обміну студентами. Якщо ви будете навчатися в Польщі, у вас з'явитися шанс взяти участь в міжнародних програмах, які дають можливість вчитися в обраному вами університеті Франції, Данії, Великої Британії, США, інших країн протягом одного-двох семестрів.

Можливість проживання в Європі. Навчаючись в університеті, ви зіткнетеся зовсім з іншою культурою, новими побутовими умовами, кращим сервісом. У вас буде можливість по-іншому поглянути на світ й отримати корисний досвід, який ви згодом зможете застосовувати в своїй роботі.

Відкриті можливості для подорожей. Студенти польських вишів мають студентську візу, яка відкриває перед ними всі 28 країн Євросоюзу. У вільний від навчання час ви зможете відвідати історичні та культурні пам'ятки Європи.

Освіта.ua
14.12.2016