Презентації «Вроцлав – приїдь і навчайся!»
PR

Проект «Teraz Wroclaw» запрошує українських абітурієнтів на презентації, присвячені навчанню у Польщі

Презентації «Вроцлав – приїдь і навчайся!»

Проект «Teraz Wroclaw» запрошує українських абітурієнтів на презентації, присвячені навчанню у Польщі. Зустрічі відбудуться у рамках освітніх виставок в Харкові, Полтаві та Києві.

Вроцлав – найбільше західне місто у Польщі і є одним із найпотужніших академічних центрів країни. Із 630 тисяч жителів міста 130 тисяч є студентами.

Проект Teraz Wroclaw (програма Study in Wroclaw) діє понад 9 років, заохочуючи іноземців до навчання у вроцлавських вищих навчальних закладах. Фахівці проекту надають безкоштовні консультації з питань вступу та допомагають контактувати із навчальними закладами. Найкращі учасники програми мають шанс навчатися безкоштовно.

Серію зустрічей та презентацій розпочато у Харкові 5-7 листопада на виставці «Освіта Слобожанщини». 9-10 листопада проект Teraz Wroclaw братиме участь у виставці «Полтавський абітурієнт. Освіта за кордоном», що відбудеться у Полтаві.

У Києві фахівці проекту спілкуватимуться з абітурієнтами 12-14 листопада на виставці «Навчання за кордоном». До них приєднаються представники вишів – Вроцлавського університету, Вроцлавської політехніки, Вищої банківської школи, Вищої школи бізнесу. Отже українська молодь зможе дізнатися про актуальні освітні пропозиції та умови вступу із перших уст.

«На майбутніх абітурієнтів чекає багато цікавої інформації. Ми розповімо про Вроцлав як місто для навчання, професійної кар’єри та привабливих умов для проживання», - зазначає спеціаліст у справах міжнародних контактів «Teraz Wroclaw» Марія Гриценяк.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ TERAZ WROCLAW

Освіта.ua
05.11.2015