Нові напрямки навчання від варшавського вишу

Спеціальна знижка для українських абітурієнтів: вартість 1 року навчання в WWSH - всього 500 євро

Нові напрямки навчання від варшавського вишу

Варшавська вища гуманітарна школа ім. Болеслава Пруса (WWSH) запрошує українських студентів на навчання в 2015/16 році за новими освітніми напрямками, реалізованими факультетом соціальних наук з урахуванням найактуальніших потреб європейського ринку праці. Ексклюзивно для молодих громадян України виш надасть значні знижки, дія яких триватиме до 01 вересня 2015 року.

WWSH - це престижний польський недержавний вищий навчальний заклад, відомий своїми інноваційними освітніми програмами в сфері журналістики та культурології. Більше того, це перший виш у Польщі, який впровадив новаторську систему інтегрованої гуманітарної освіти.

Головною перевагою навчального закладу є його акцент на практичній частині навчання. Для цього реалізуються угоди з такими найбільшими польськими представниками медіаіндустрії, як ATM Studio, Польське радіо SA, Варшавська школа фотографії та графічного дизайну. Студенти за період навчання мають унікальну можливість попрактикуватися, беручи участь у створенні ТВ-програми «Час культури» на каналі ATM Entertainment.

Прекрасні викладачі-практики - особлива гордість вишу, адже серед них посол до сейму Польщі V i VI каденції, колишній віце-міністр закордонних справ, доктор Кароль Карський. А також відомі журналісти, професіонали в сфері кінематографії та художньої фотографії.

У 2015/16 навчальному році факультет соціальних наук Варшавської вищої гуманітарної школи ім. Болеслава Пруса пропонує українським абітурієнтам наступні нові спеціальності: радіо- і тележурналістика, фотографія в нових засобах масової інформації, графіка в нових ЗМІ, організація телевиробництва і режисура, стратегія реклами та public relations, управління інформацією.

Отримати одну з перерахованих спеціальностей можна на таких освітньо-кваліфікаційних рівнях, як бакалавр і магістр. Є можливість також отримання післядипломної освіти.

Вартість навчання за даними спеціальностями становить 1440 євро на рік.

Спеціальна пропозиція: навчання за спеціальністю «Управління малого та середнього бізнесу» становить для українських студентів 500 євро на рік.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
23.01.2015