Стипендія на перший рік навчання в Польщі
PR

Виграй творчий журналістський конкурс для обдарованої української молоді

Стипендія на перший рік навчання в Польщі

Вперше в Україні ГО «Мережа освітніх консультантів» разом з Вищою школою гуманітарних наук ім. Б. Пруса у Варшаві проводить творчий конкурс для обдарованої української молоді. Перспектива для переможців приваблива – стипендія протягом першого року навчання.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б.Пруса – це перший у Польщі недержавний вищий навчальний заклад, що реалізує сучасну програму інтегрованого навчання гуманітарного профілю і готує журналістів і спеціалістів у галузі культури.

У цьому виші вже під час навчання студенти проходять практику і працюють в найпотужнішій у Польщі АТМ-студії, у якій відбуваються зйомки відомих польських програм та телепроектів – «Танці з зірками», «Пекельна кухня», «Голос Польщі» тощо. Завдяки цьому випускники навчального закладу повністю готові до роботи та вже знайомі з секретами професії.

Отже, випробуйте свої сили, а кваліфікаційна комісія у складі канцлера вищого навчального закладу, провідних польських журналістів і політиків визначить найталановитіших українських абітурієнтів, котрі отримають можливість опанувати обрану професію.

Умови конкурсу дивіться за наступним посиланням.

Освіта.ua
03.06.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!