Польські ВНЗ зменшують вартість навчання
PR

Провідні польські університети зменшили вартість навчання для українських студентів

Польські ВНЗ зменшують вартість навчання

У 2015/2016 навчальному році вартість навчання у провідних державних вищих навчальних закладах Польщі складе в середньому 1000 євро за рік. Особливо привабливими для українських студентів можуть бути пропозиції наступних університетів.

Краківський економічний університет - найбільший державний економічний виш у Польщі з багатою інфраструктурою і повним переліком освітніх рівнів. На початку 1990-х років заклад першим увів навчання англійською. А в даний час пропонує іноземним студентам спеціально розроблені освітні програми англійською мовою з урахуванням специфіки навчання за кордоном і потреб іноземців.

Університет підтримує курс на інтернаціоналізацію і має величезну кількість підписаних міжнародних угод із престижними вишами, міжнародними організаціями, комерційними структурами та науковими центрами, що дозволяє студентам проходити стажування в кращих університетах Європи, використовувати програми з обміну і закладати міцні основи майбутньої кар'єри. До того ж особливістю університету є актуальна професійна орієнтація випускників на глобальний ринок праці.

Вартість навчання для українських студентів у Краківському економічному університеті знижена до 1600 євро за рік. Вартість англомовних програм знижена до 2300 євро.

Краківський державний педагогічний університет - це унікальний у своєму роді навчальний заклад - він перший і єдиний педагогічний університет у Польщі, що обумовлює не тільки його багатий досвід викладання і якість освітніх програм, але і безперервне вдосконалення відповідно до потреб сучасної освіти та педагогічного ринку праці. Університет надає студентам можливості всебічного розвитку особистості, забезпечуючи роботу спортивних, творчих і наукових гуртків, а також комп'ютерні лабораторії і бібліотеку з багатими фондами.

Педагогічний університет пропонує українським студентам програми бакалаврату, магістратури, аспірантури та курси післядипломної освіти, які викладаються на гуманітарному, філологічному, педагогічному та біолого-географічному факультетах, факультеті мистецтв, а також на факультеті математики, фізики та техніки.

Вартість навчання в Педагогічному університеті для українських студентів знизилася з 2000 євро до 1000 євро, причому за всіма програмами кожного з факультетів.

Державний університет «Люблінська політехніка» - це престижний технічний виш, який гідно представляє Польщу на ринку європейської освіти. Університет відрізняє високий рівень освітніх програм, науково-дослідна, експертна та консультативна діяльність, відмінне викладання і величезна інфраструктура. Слід відзначити й участь вишу в 16-ти міжнародних науково-дослідних проектах Великої Британії, широке закордонне партнерство у сфері освіти, бізнесу і промисловості, що особливо цінно для студентів, задіяних у безлічі проектів.

Університет пропонує програми бакалаврату, магістратури, аспірантури, а також програми ступеня інженеру на факультетах будівництва та архітектури, електротехніки та інформатики, інженерії довкілля, факультетах механіки, основ техніки та факультеті менеджменту. В цілому виш пропонує 16 технічних напрямів та більш ніж 50 спеціальностей.

Вартість навчання в «Люблінської політехніці» для українських студентів становить 1000 євро за рік.

Державний університет імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні - найбільший державний виш у східній Польщі. Перевагами університету є академічний рівень наданої освіти, безліч актуальних наукових досліджень, акцент на практичній стороні навчання з урахуванням світових тенденцій і потреб міжнародного ринку праці, а також відмінна соціальна і спортивна бази, більше 150-ти наукових гуртків та студентських організацій.

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської має 11 факультетів: факультет мистецтв, біології та біотехнології, хімії, економічний факультет, факультет філософії і соціології, математики, інформатики та фізики, землеволодіння та благоустрою, педагогіки і психології, політології, правознавства та адміністрації, а також гуманітарний факультет. В цілому студенти можуть вибирати з більш ніж 200 спеціальностей і 50-ти освітніх напрямків.

Вартість навчання в Державному університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської для українських студентів знизилася з 1500 до 1250 євро за рік. Вартість англомовної магістерської програми «Міжнародні відносини» знижена до 1250 євро.

Вища школа інженерії та економіки в Слупську - відносно молодий приватний виш на півночі Польщі, заснований в 2003 році. Для українських студентів його особливою перевагою є відсутність вимог до знання польської мови під час вступу, можливість отримувати стипендію за гарну успішність у розмірі 800 злотих на місяць, виробнича практика, яка передбачає роботу на підприємствах з отриманням заробітної плати та комфортні умови проживання.

Вища школа інженерії та економіки в Слупську пропонує програми бакалаврату, а також післядипломне навчання за такими спеціальностями, як економіка, ландшафтний дизайн, оцінка та управління нерухомістю, освоєння джерел відновлюваної енергії, модернізація міст і сіл, інженерна геодезія, геодезія і супутникова навігація, геодезія сільського та лісового господарства, інтегровані просторові інформаційні системи.

Вартість навчання у Вищій школі інженерії та економіки для українських студентів становить 600 євро за рік.

Основною умовою вступу до вищих навчальних закладів Польщі є знання абітурієнтами польської мови. Мовні курси польської можна пройти протягом 2-х літніх місяців у Кракові та Варшаві.

Освіта.ua
08.04.2015