Грант на навчання в Польщі за спеціальністю "Будівництво"

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві оголошує про надання грантів Європейського Союзу на навчання за спеціальностями "Будівництво доріг і мостів" та "Будівництво залізниць"

Грант на навчання в Польщі за спеціальністю "Будівництво"

Входження Польщі до Європейського Союзу вимагає реалізації численних проектів, серед яких особливо виділяються проекти, спрямовані на модернізацію транспортної інфраструктури.

У зв'язку з потребами транспортного сектора і необхідністю залучення нових фахівців до транспортної інфраструктури Польщі, Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві відкриває з жовтня 2012 року нові бакалаврські спеціальності: "Будівництво доріг і мостів" та "Будівництво залізниць".

За підтримки Європейського Союзу, успішним студентам, які навчаються на цих спеціальностях, будуть надані гранти, що покривають повну вартість навчання починаючи з другого семестру.

Вступивши на спеціальності "Будівництво доріг і мостів" або "Будівництво залізниць" в Міжнародному університеті логістики і транспорту, студенти оплачують лише перший семестр навчання в розмірі 900 євро, після закінчення першого семестру і потрапляння студента в 50% найуспішніших студентів групи, оплата за наступний семестр навчання здійснюється за рахунок гранту Європейського Союзу.

Оцінювання успішності студента проводиться по закінченні кожного з шести семестрів, після чого приймається рішення про подальше фінансування навчання.

Програма навчання на нових спеціальностях, за даними Національної рамки кваліфікацій, відповідає вимогам, прийнятим в Європейському Союзі.

Вступити на програму можуть випускники шкіл та студенти перших курсів вищих навчальних закладів.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві гарантує працевлаштування за фахом 95% своїх випускників.

Освіта.ua
07.08.2012