Магістратура з логістики в Польщі: спеціальна ціна

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує українцям стипендію на навчання за магістерською програмою "Логістика"

Магістратура з логістики в Польщі: спеціальна ціна

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже протягом 11 років навчає бакалаврів і магістрів за спеціальністю "Логістика" - однієї з найбільш затребуваних спеціальностей на ринку праці Польщі останнім часом.

З логістикою пов'язані практично всі сектори економіки і на сьогодні це один з найдинамічніших ринків у Польщі, що гарантує постійне збільшення кількості нових робочих місць.

Зростаюча потреба в нових фахівцях з логістики дає шанси знайти добре оплачувану роботу відразу після закінчення університету, що робить отримання освіти в цій сфері вигідною інвестицією.

З метою залучення українців на магістерську програму з логістики, в цьому навчальному році Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує випускникам бакалаврських спеціальностей українських вузів навчання за зниженою вартістю.

Для українських студентів, які вступатимуть на навчання в цьому навчальному році, вартість програми складе 2400 євро за весь строк навчання, при стандартній вартості програми 3000 євро.

Магістерська програма з логістики дає цілісний, всеосяжний курс, що розширює відповідну програму бакалаврату.

Крім того, зазначена програма дозволяє змінити професію, оскільки оптимізована для випускників бакалаврських програм інших спеціальностей, не пов'язаних з цією сферою діяльності. Така можливість досягається за рахунок безкоштовного відвідування необхідних занять бакалаврської програми з логістики в університеті.

Університет акредитований Чартерним Інститутом логістики і транспорту Великобританії і кожен випускник має можливість отримати цю престижну сертифікацію.

Однією з переваг навчання також є співробітництво університету з провідними учасниками логістичного ринку. Це дає можливість студентам пройти навчання та стажування у відомих компаніях і, таким чином, отримати практичний досвід роботи, а також встановити контакти з майбутніми роботодавцями.

Навчання за магістерською програмою триває чотири семестри, один з яких студент може провести у Франції, вивчаючи логістику по аналогічній програмі в партнерському вузі Ecole Supérieure de Commerce International. Така програма обміну доступна без додаткової оплати, а необхідною умовою навчання у Франції буде знання англійської мови.

Вступити на магістерську програму з логістики можуть випускники бакалаврських програм українських вузів без мовного сертифікату та вступних іспитів. Термін подачі документів - до 15 вересня.

Навчання на програмі проводиться на польській мові. За необхідності, українські випускники можуть пройти курс польської мови (подача документів до 25 серпня), який починається 1 вересня і триває 30 днів. Вартість проходження курсу - 100 євро.

Освіта.ua
03.08.2012