Відкрито набір на навчання в Університеті Вістула (Польща)

Приватний вищий навчальний заклад Університет Вістула розпочинає набір абітурієнтів на навчання на програмах бакалавра та магістра

Відкрито набір на навчання в Університеті Вістула (Польща)

Університет VISTULA розташований в одній з європейських столиць, що найбільш динамічно розвиваються, - Варшаві. Університет пишається унікальною міжнародною атмосферою та студентами, які приїжджають більш ніж з 26 країн світу.

У рейтингу «Wprost-2011» університет зайняв 8 місце, опинившись в ряду кращих національних університетів Польщі. Зусилля навчального закладу також були оцінені і позиціями в рейтингу "Перспективи", в якому університет посів 18-е місце в 2011 році і отримав спеціальний приз за найбільший прорив в рейтингу серед недержавних навчальних закладів (з 36 позиції у 2010 році).

Університет також отримав титул Ambasadora Polskiej Nauki та престижний сертифікат "Uczelnia Liderów" ("Школа лідерів"), за підготовку висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними знаннями і відповідають очікуванням роботодавців, як на місцевому, так і міжнародному ринках праці.

У 2012 році університет пропонує на вибір такі напрями підготовки: економіка, інформатика, міжнародні відносини, туризм і рекреація, менеджмент, фінанси та бухгалтерський облік, соціологія й англійська філологія.

Навчатися в Університеті Вістула можна за 50 спеціальностям, серед яких: міжнародний бізнес, європеїстика, фінанси підприємств, програмування, інформатика в бізнесі, банківські стратегії, страхування, управління проектами, бізнес-туризм тощо.

Під час навчання студенти також мають можливість пройти стажування або знайти роботу, в чому їм допомагає Career Center університету. Університет Вістула співпрацює з багатьма відомими компаніями, серед яких Microsoft, IBM, Dat Computer Concepts, Alior Bank. Тривалість стажування зазвичай становить 3-4 тижні. Студенти, які стажуються в цих компаніях, там же можуть отримати й перше місце роботи.

Крім того, студенти мають можливість взяти участь в програмах студентського обміну Socrates і Erasmus та, отримуючи стипендію, пройти навчання за кордоном протягом семестру чи навчального року.

Навчання в Університеті Вістула здійснюється польською та англійською мовами. Вартість навчання на бакалаврських програмах польською мовою, залежно від напряму підготовки, становить 1070-1170 євро. Навчання на магістерських програмах з польською мовою навчання коштує 1265 євро.

Вартість навчання на програмах з англійською мовою навчання складає: на бакалавраті - 2500 євро, на магістратурі - 2800 євро. На всіх програмах також додатково оплачується реєстраційний збір в розмірі 100 євро.

Освіта.ua
19.06.2012