Презентація Академії бізнесу (Польща) в Києві

Академія бізнесу (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Академії бізнесу (Польща) в Києві

Академія бізнесу знаходиться у Домброві Гурнічій, Польща. Серед освітніх пропозицій вищого навчального закладу можна виділити програми для здобуття диплома магістра, спеціаліста, бакалавра. Форми навчання – стаціонарна та заочна.

Студенти мають можливість отримати тут післядипломну освіту. Для їхньої уваги пропонуються 11 напрямів навчання: адміністрування, економіка, англійська філологія, фізіотерапія, інформатика, логістика, педагогіка, соціологія, міжнародні відносини, управління, управління виробництвом.

Академія бізнесу має позитивну акредитацію Польської акредитаційної комісії. У вузі викладають досвідчені педагоги, науковці і практики.

Для студентів працюють рекреаційно-спортивні приміщення, а саме тренажерний зал і фітнес клуб, а також студентський розважальний клуб.

Програма "3 дні навчайся, 2 дні працюй" дає можливість студентам стаціонарної форми навчання поєднувати освіту з роботою.

Академія видає престижні сертифікати: мовні, в сфері інформатики, економіки, а також управління якістю.

Численні стипендіальні програми працюють для студентів уже з першого семестру навчання. Студенти мають можливість отримати професійну допомогу зі сторони Академічного Бюро кар'єр у пошуках роботи.

Серед переваг навчання у Академії бізнесу - індивідуалізація планів навчання студентів, а саме індивідуальні плани навчання, поєднані з науковими дослідженнями, індивідуальні плани з англійським ухилом, індивідуальний вибір тематики практик, індивідуальна організація навчання тощо.

Заняття з англійської мови проводяться носіями мови, організовуються спеціалізовані лекції іноземною мовою, надається можливість навчатися за індивідуальним планом англійською мовою, а також доступні інтенсивні програми вивчення мови.

Студенти мають можливість взяти участь у закордонних виїздах до Бельгії, Данії, Угорщини, Німеччини, Франції, Фінляндії.

Увазі студентів широкий спектр студентських організацій: Студентська рада, наукові гуртки, Академічний спортивний союз, в яких студенти можуть реалізувати свої інтереси, хобі, а також удосконалювати навички спілкування.

Детальніше про програми Академії бізнесу ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011