Презентація Варшавського політехнічного університету (Польща) в Києві

Варшавський політехнічний університет (Politechnika Warszawska) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Варшавського політехнічного університету (Польща) в Києві

Варшавський політехнічний університет - провідний технічний вуз Польщі. Вуз здійснює науково-дослідну та комерційну співпрацю з провідними університетами та промисловими підприємствами у Європі та поза її межами.

Диплом ВПУ – це гарантія працевлаштування у Європі та поза її межами. В університеті викладає висококваліфікований професорсько-викладацький склад (включно з науковцями і професорами з ведучих світових університетів).

ВПУ пропонує навчання на трьох освітній рівнях (бакалаврат, магістратура, аспірантура), а також надає можливість отримати післядипломну освіту.

Навчання ведеться на 20 факультетах за 28 спеціальностями: від будівництва, архітектури і комп’ютерних наук до біотехнологій і механотроніки, а також нетехнічні спеціальності з економіки, менеджменту та суспільних наук.

Навчання відбувається польською та англійською мовами. Вуз надає платне та безкоштовне навчання (на конкурсній основі).

Студенти можуть взяти учать у міжнародних студентськіх обмінах і стажуваннях, а також у наукових студентських колах. Іноземним студентам надає допомогу International Students Office.

Детальніше про програми Варшавського політехнічного університету ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011