Презентація Kozminski University (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, Kozminski University (Польща) представить свої програми

Презентація Kozminski University (Польща) в Києві

З часу свого заснування в 1993 році, Kozminski University зосередив свою діяльність на дослідженнях, інтернаціоналізації та наданні освітніх послуг на найвищому рівні.

Через кілька років після заснування університет почав співпрацювати з кращими університетами світу та вести викладання програм англійською мовою.

Сьогодні студенти університету можуть скористатися можливістю вчитися за програмою обміну в одному з 90 партнерських вузів, розташованих в Європі, Південній і Північній Америці, Азії.

Kozminski University співпрацює з Bradford University School of Management - однією з найбільш шанованих британських бізнес-шкіл. Вони пропонують спільні магістерські програми і програми Executive MBA.

Високі стандарти університету підтверджуються міжнародними акредитаціями: EQUIS (European Quality Improvement System), AMBA (Association of MBAs) і AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Також, університет, починаючи з 2009 року, потрапляє до рейтингу кращих вузів Центральної та Східної Європи за версією Financial Times.

Kozminski University знаходиться в самому серці Європи - Польщі. В університеті можна здобути освіту на бакалаврських, магістерських програмах, отримати докторський ступінь і навчатися на програмах МВА. Також, можна отримати подвійний диплом бакалавра Kozminski University та University of Mannheim.

Студенти, які навчаються на магістерських програмах і програмах МВА, можуть взяти участь в партнерській програмі університету з Bradford University School of Management і вчитися на програмі International Master in Management, що реалізується спільно з Alliance for Business Education – мережею, що включає низку кращих навчальних закладів Європи.

У Kozminski University навчаються студенти 40 національностей. Студенти мають можливість займатися в більш ніж 20 спортивних секціях. В університеті приділяють велику увагу спорту, що вчить молодих людей досягати мети, працювати в команді, грати чесно. Починаючи з 2009 року, вуз проводить Academic Sport Association Championship серед приватних вузів Польщі.

Стипендіальна програма ЄС Erasmus Student в Kozminski University надає іноземним студентам безліч можливостей. В університеті роблять усе можливе, щоб студенти відчували себе комфортно у Варшаві.

Детальніше про Kozminski University (Польща) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про освіту в Польщі>>>

Освіта.ua
05.11.2011