Презентація освітнього проекту "Teraz Wroclaw" (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, освітній проект "Teraz Wroclaw" представить освітні програми польських університетів

Презентація освітнього проекту "Teraz Wroclaw" (Польща) в Києві

"Teraz Wroclaw" - це некомерційний проект, що був створений в 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща).

Основне завдання проекту - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вузів, інформувати про умови вступу та навчання в них.

Проект представляє кращі державні та приватні навчальні заклади Вроцлава: Вроцлавський університет, Вроцлавська політехніка, Економічний університет у Вроцлаві, Вроцлавський природничий університет, Нижньосилезька вища школа, Вища банківська школа у Вроцлаві, Вища школа управління "Edukacja".

Учасником проекту "Teraz Wrocław" може стати кожен, хто бажає отримати освіту в одному з вищих навчальних закладів, представлених проектом. Кандидат повинен мати атестат про повну загальну середню освіту або диплом бакалавра, а також знати польську мову.

За результатами конкурсного розгляду документів приймальні комісії оберуть кращих серед кандидатів, їх звільнять від оплати за навчання.

Для тих, хто вже став студентом одного з вроцлавських вузів, проект "Teraz Wrocław" організовує інтенсивний адаптаційно-мовний курс.

Завдяки проекту "Teraz Wrocław" у Вроцлаві здобувають вищу освіту понад 300 студентів з України, Білорусі, Молдови, Росії, Казахстану, Туркменістану, Азербайджану та Узбекистану.

Детальніше ознайомитися з проектом "Teraz Wroclaw" ви зможете на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011