Презентація Лодзинського технічного університету (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, Лодзинський технічний університет (Польща) представить свої програми

Презентація Лодзинського технічного університету (Польща) в Києві

Лодзинський технічний університет був заснований в 1945 році. З розвитком міста, з появою нових фабрик, кількість факультетів з трьох збільшилося до 9. Сьогодні до складу університету входять 9 факультетів і 70 кафедр. Університет проводить підготовку фахівців за 120 спеціальностями.

У 1992 році був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчають англійською та французькою мовами. Сьогодні в ЛТУ більше 20 тис. студентів.

На території університету знаходяться 9 гуртожитків, їдальня, кінотеатр, студентське радіо, філії банку, повністю комп'ютеризована бібліотека, бюро подорожей і багато іншого. Кожен студент знайде тут всі необхідні умови для свого розвитку, навчання і відпочинку.

Абітурієнти з-за кордону можуть отримати підтримку польських студентів-опікунів, проконсультуватися російською або українською мовою при вступі. Іноземні студенти проживають в студентських гуртожитках.

Також, у студентів є можливість вчитися або практикуватися за кордоном за програмою Erasmus Mundus, пройти практику в польських або іноземних компаніях в Лодзі, підробити в Student Assistance Office. Після закінчення ЛТУ випускники отримують диплом європейського зразка.

ЛТУ також запрошує на курси польської мови, що будуть організовані Центром іноземних мов ЛТУ у вересні 2012 року. При цьому два кандидати зможуть пройти курс польської мови безкоштовно.

У 2011 році Сенат Лодзинського технічного університету ухвалив рішення про надання 26 безкоштовних місць для студентів з України.

Детальніше про програми навчання в Лодзинському технічному університеті ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про освіту в Польщі>>>

Освіта.ua
24.10.2011