Навчання у польській Школі бізнесу російською мовою

Освітнє агентство А-пріорі презентує російськомовну програму з інформатики Школи бізнесу у Щецині (Польща)

Навчання у польській Школі бізнесу російською мовою

Загальновідомо, що освіта за кордоном вимагає знань англійської мови або мови країни, де ви плануєте навчатися.

Далеко не всім мови даються легко, особливо це стосується студентів, які навчаються за технічними напрямами підготовки. Школа бізнесу у Щецині (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu) пропонує не відкидати варіант навчання за кордоном, навіть якщо ви знаєте лише українську та російську мови.

Школа пропонує унікальну програму навчання російською мовою на 1 курсі за спеціальностями: Інтернет-технології, комп’ютерна графіка, інформаційні системи.

Перший рік навчання студенти, крім основних предметів, вивчають польську мову. З другого курсу навчання ведеться польською.

За 3,5 роки навчання студент отримає ступінь інженера та матиме можливість продовжити навчання на магістратурі у сфері IT Security Management та управляння проектами.

Крім російськомовних програм, університет пропонує низку спеціальностей англійською та польською мовами: туризм, управління кадрами, фінанси, маркетинг, соціологія та багато інших.

Деякі зі спеціальностей можна вивчати дистанційно, наприклад, навчатися на бакалаврській програмі з туризму, інформаційних систем у бізнесі, економіки та е-комерції, не виходячи з дому.

Вища школа бізнесу у Щецині була заснована в 1993 році і наразі досить успішно конкурує на ринку польської освіти.

Позитивним моментом навчання в Щецині є невисока вартість проживання та харчування, студенти зазвичай витрачають від 180 до 450 євро на місяць.

Освіта.ua
18.10.2011