Стипендії в IT магістратурі Університету Тарту
PR

Провідний університет Естонії пропонує українцям 50 безкоштовних місь в IT магістратурі

Стипендії в IT магістратурі Університету Тарту

Торік 4 українських студента розпочали навчання в магістратурі Університету Тарту, а один українець після закінчення магістратури продовжив навчання в аспірантурі для отримання ступеня PhD.

Керівник IT програми Марлон Дюма каже: «Українські студенти дуже працелюбні і досягають великих результатів. Серед студентів, які навчаються програмування в Університеті Тарту вони в числі кращих. Тому їм тут завжди надзвичайно раді».

Програма Software Engineering - 2-х річна магістерська програма, яка спрямована на набуття студентами передових навичок програмної інженерії та менеджменту, а також спеціалізованих навичок у двох основних сферах: корпоративних систем і вбудованих систем реального часу.

Мова викладання - англійська. Програма готує студентів до кар'єри на провідних технічних позиціях, таких як аналітик програмного забезпечення і інженер-дослідник, а також управлінських позиціях, таких як керівник проекту або головний технолог.

Програма є спільною магістерською програмою Університету Тарту і Талліннського технічного університету. Після закінчення програми випускник отримує дипломи відразу двох університетів.

Крайній термін подачі заявок на наступний навчальний рік - 16 квітня 2014 року. Всі прийняті студенти не повинні будуть платити за навчання і можуть отримати щомісячну стипендію у розмірі до 300 євро для покриття витрат на проживання.

Навчальний рік починається з 1 вересня 2014 року.

Естонія, найбільш широко відома як батьківщина Skype і завжди була лідером в області інформаційних і комунікаційних технологій. Електронний уряд Естонії, електронна парковка та електронні вибори створили репутацію Естонії як «E-stonia». Естонія також відома безкоштовним Wi-Fi на всій території країни.

Університет Тарту (University of Tartu) - єдиний вуз в країнах Балтії, який входить до списку кращих світових університетів (THE World University Rankings).

Отримати більш детальну інформацію про програму Software Engineering та процедуру вступу до Університету Тарту , ви зможете на сайті програми за наступним посиланням: http://www.ut.ee/software.

Освіта.ua
27.02.2014