Гранти на навчання за кордоном в рамках програми "Всесвітні студії"

1 грудня Фонд Віктора Пінчука розпочав прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу в рамках програми "Всесвітні студії"

Гранти на навчання за кордоном в рамках програми "Всесвітні студії"

В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, Фонд надасть гранти переможцям конкурсу – талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.

Гранти від фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів США за весь період навчання. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом. Також, очікується, що по завершенні навчання за кордоном всі отримувачі грантів повернуться до України та відпрацюють за фахом щонайменше 5 років.

Гранти від фонду отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести. Після чого апліканти мають представити журі "Всесвітніх студій" своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення до України.

В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в таких галузях: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Апліканти мають бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету, мати ступінь бакалавра, або вище, бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2012 року.

На сайті програми "Всесвітні студії" відвідувачі можуть отримати детальну інформацію про умови участі в конкурсі та рекомендації щодо вибору відповідних магістерських програм та країн для навчання, знайти загальні відомості про особливості навчання в цих країнах, оформити заявку на участь тощо.

Прийом документів та online-реєстрацію відкрито на сайті програми з 1 грудня 2011 року по 15 травня 2012 року.

Освіта.ua
06.12.2011