Пошук університету для навчання за кордоном

Бажаєте навчатися за кордоном? Кілька кроків, з яких ви можете почати

Пошук університету для навчання за кордоном

Ви – індивідуальність

Як не існує одного розміру одягу, що підходить усім, так і в освіті, коли мова заходить про університет, дуже важливо обрати університет, що підходить саме вам. Чому ви хочете отримати вищу освіту за кордоном? Які ваші пріоритети у навчанні в університеті? Якими мовами ви володієте і які ваші довгострокові цілі в навчанні та роботі? Чи є у вас академічні або культурні уподобання? Чи є у вас наміри, що виходять за рамки навчання? Який спосіб життя вам потрібен? Як ви збираєтеся фінансувати ваше навчання, і чи буде вам потрібен кредит або студентська стипендія? Визначтеся з тим, чого ви прагнете, і знайдіть університет і програму, яка підходить саме вам.

Вивчення можливостей


Озброївшись баченням того, до чого ви прагнете, потрібно взятися за вивчення країн, університетів і існуючих програм навчання. Не існує єдиного списку університетів світу, але можна почати з рейтингів кращих університетів світу. Рейтинги містять посилання на сайти університетів, що допоможе вам почати пошук в Інтернеті і отримати перші відомості.

Вибір країни


Для навчання за кордоном необхідно мати твердий намір провести частину свого життя у іншій країні. Якщо ви можете визначитися з країною, у вас з'явиться відправна точка для визначення потенційних університетів для вступу. Слід звернути увагу на такі країни як, наприклад, Австралія і Нова Зеландія, сьогодні вони є популярним напрямком для отримання освіти за кордоном і багато університетів з цих країн входять у рейтинги найкращих вузів світу. Після вибору країни, ви можете знайти національні організації, такі як, наприклад, UCAS у Великобританії або Uni-assist у Німеччині, що допоможуть вам знайти різні відомості про навчальні заклади та додаткову інформацію для уточнення параметрів пошуку.

Віч-на-віч


При пошуку відповідного університету, ніщо не може замінити спілкування віч-на-віч з людьми із цього університету. Вочевидь, зазвичай неможливо відвідати університет за певний час до вступу. Тим не менш, багато університетів мають асоціації випускників, іноді з міжнародною мережею, тому намагайтеся знайти випускників, які захочуть і зможуть поспілкуватися з вами, і передадуть вам відчуття від навчання в цьому університеті. Також досить часто в Україні проходять виставки присвячені освіті за кордоном. Відвідавши їх, ви отримаєте можливість зустрітися з представниками різних університетів світу.

Відкритість та неупередженість


Ваш ключ до пошуку університету та навчальної програми, яка підходить саме вам - це відкритість і неупередженість. Визначте свої пріоритети, досліджуйте варіанти і поговоріть з людьми. Ви на шляху до одного з найбільш захоплюючих і важливих переживань у вашому житті. Починайте пошук!

Освіта.ua
30.09.2011