Гранти на отримання магістерського ступеню за кордоном

Фонд Віктора Пінчука продовжує прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у другому конкурсному доборі програми "Всесвітні студії"

Гранти на отримання магістерського ступеню за кордоном

В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, фонд надасть гранти переможцям конкурсу - талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.

Прийом документів та on-line реєстрацію відкрито на сайті програми www.worldwidestudies.org до 15 травня 2011 року.

В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в таких галузях: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

На сайті програми "Всесвітні студії" відвідувачі можуть отримати детальну інформацію про умови участі в конкурсі та рекомендації щодо вибору відповідних магістерських програм та країн для навчання, знайти загальні відомості про особливості освіти в цих країнах, оформити заявку на участь тощо.

Наразі 17 переможців першого конкурсу програми "Всесвітні студії" вже розпочали своє навчання в університетах США, Великобританії, Швеції, Швейцарії та Німеччини. У минулому році фіналісти програми були відібрані за результатом конкурсу з 260 кандидатів. Загальна сума коштів, що фонд виділив на гранти пілотної версії проекту у 2010 році, склала 3 086 265 грн.

Освіта.ua
17.01.2011