Робо Кемп або літня мовна школа в Латвії

Компанія «Інтелект Гід» запрошує дітей від 14 до 17 років в літній Робо Кемп від РТУ в столиці Латвії

Робо Кемп або літня мовна школа в Латвії

Не секрет, що одні з найбільш високооплачуваних професій сучасності - це професії в ІТ-сфері. А ще це престижно і цікаво! Хочете, щоб ваша дитина пов'язала долю з цією сферою або просто виявила до неї інтерес? Компанія «Інтелект Гід» запрошує дітей від 14 до 17 років в літній Робо Кемп від Ризького технічного університету (РТУ), гарантуючи, що програма буде цікавою як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Але це ще не все! Якщо ви не цікавитеся комп'ютерними технологіями, а просто хочете покращити рівень володіння англійською, то цей табір також буде цікавий вам. Програма табору спрямована на два паралельні потоки, один з яких - це літня мовна школа з вивченням англійської.

Розташування

Ризький технічний університет - це найстаріший університет Латвії. Він був заснований в 1862 році. Сьогодні університет входить до 2,5% провідних вузів світу, згідно з рейтингом QS University Ranking. Кампус РТУ розташований в самому центрі Риги. Саме там буде проживати і навчатися молодь.

Мова викладання та мовні вимоги

Усі заняття, в тому числі, в Робо Кемп, проводяться англійською мовою. Тому бажаний рівень володіння англійською мовою для учасників Робо Кемп - не нижче В1.

Якщо ж ви обираєте літню школу англійської мови РТУ, досить, щоб ваша англійська була не нижче А2.

Проживання та харчування

Молодь проживатиме в студентській резиденції РТУ. Двомісні кімнати організовані в блоки. У кожному блоці - три кімнати, санвузол і кухня. Харчування - триразове.

Програма Robo Camp

Мета програми - показати учасникам весь шлях: від ідеї до створення функціонуючого робота. Масштаби розвитку напрямку робототехніки в сучасному світі неможливо переоцінити. Звичайно, за 12 днів важко стати справжнім конструктором роботів, але отримати уявлення про те, що це таке і з чого складається ця захоплююча наука, цілком можливо.

Інтенсивна англійська та міжкультурні комунікації

Мета цього курсу - не просто підвищити рівень володіння англійською мовою, а й навчитися комунікувати в міжкультурному середовищі. Якщо ви плануєте навчання за кордоном в майбутньому, цей курс стане відмінною підготовкою. Всього за 12 днів, занурившись у міжкультурне середовище в Латвії, діти не тільки помітно покращать свою англійську, а й підвищать спроможність розуміти інші культури і презентувати свою. Вестимуть курс два викладачі: один викладач з Латвії і один носій англійської.

Екскурсійно-розважальна програма

Під час свого перебування в Ризі молодь відвідає всі головні визначні пам'ятки міста. Учасники Робо Кемп побувають також на виробничих підприємствах, щоб краще зрозуміти, що таке робототехніка, на практиці.

Діти доторкнуться і до історичної Латвії, побувавши в селищі Кокнесе, яке згадується в літописах початку XIII ст. Тут учасників чекає знайомство з автентичною Латвією, конкурси та естафети.

  • Розташування: Рига, Латвія.
  • Тип подорожі: група з супроводжуючим з Києва*.
  • Транспорт: авіапереліт (у вартість туру не включено).
  • Вік: 14 - 17 років.
  • Дати заїзду: 30 липня - 10 серпня (12 днів/11 ночей).
  • Вартість: 890 євро (включено все, окрім перельоту).

*Супровід з Києва організовується при зборі групи не менше 8 осіб. У разі, якщо в групу буде зареєстровано менше ніж 8 осіб, буде організована індивідуальна поїздка для кожного з учасників з наданням російськомовного куратора в Ризі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.06.2018